Технічний директор Ripple роз’яснює несподіваний пост про біткойн: подробиці U.Today

U.Today – У нещодавній і дещо несподіваній публікації, пов’язаній з біткойнами, технічний директор Девід Шварц пояснив свої думки щодо стратегій зберігання та продажу криптовалюти.

Шварц поділився підходом зі своїх особистих активів, проливаючи світло на поведінку перших інвесторів біткойна, особливо тих, хто з перших днів зростання криптовалюти.

Технічний директор Ripple заявив: «Коли я був довгим біткойном, я продавав, коли мені було потрібно щось — заплатити податки, купити новий комп’ютер тощо», проливаючи світло на його криптостратегію.

Під час першого значного зростання біткойна багато компаній почали приймати його як оплату, а Шварц підкреслив тенденцію перших майнерів і покупців ліквідувати свої активи за реальні витрати.

«Все більше і більше компаній брали біткойн під час першого великого зростання саме тому, що це було те, що робили всі (перші майнери/покупці)», — зазначив Шварц.

Розпалюючи дискусію, Шварц раніше створив сценарій, що спонукає до роздумів, за участю двох гіпотетичних власників біткойнів: Аліси, яка нещодавно продала багато біткойнів, і Білла, який не продав жодного. Було поставлене запитання: «Який, швидше за все, буде дуже довгим біткойн?»

Це питання викликало довгу дискусію на X, оскільки воно торкалося суті того, що означає бути «довгим» на певній криптовалюті.

У відповідь на спекуляції, викликані його першим дописом, Шварц уточнив: «Увесь час, поки ви повільно купуєте і продаєте, ви довго. Хтось, хто постійно продовжує багато продавати, повинен або бути дуже довгим, або постійно купувати».

Однак Шварц погодився з припущенням, що момент, коли всі холдинги продаються, це означає вихід, а не «довгий».

Як повідомлялося раніше, Шварц оприлюднив деякі відомості про свої активи XRP і BTC. Шварц повідомив, що в минулому продав деякі біткойни (BTC), і що на вершині своїх володінь він мав близько 26 мільйонів XRP.

Ця стаття була спочатку опублікована на U.TodaySource link

Поділіться своєю любов'ю