TeraWulf оголошує про плани масштабування майнінгу біткойнів, операцій ШІ

Bitcoin (BTC) майнер TeraWulf оголосив, що повністю погасив свої боргові зобов’язання та планує розширити свою діяльність.

Увімкнено 9 липня, фірма заявила, що її остаточний борг склав 77,5 мільйонів доларів США, включаючи комісії за передоплату та нараховані відсотки. TeraWulf завершив погашення достроково і не має непогашеної заборгованості.

Масштабування

TeraWulf сказав, що платіж надає йому «максимальну фінансову гнучкість», дозволяючи масштабувати та розгортати інфраструктуру для майнінгу біткойнів, високопродуктивних обчислень (HPC) і програм ШІ.

Фінансовий директор TeraWulf Патрік Флері сказав, що «прибутковість і високі грошові потоки» дозволили фірмі завершити погашення. Він сказав, що відсутність боргів у компанії дозволить їй спрямовувати майбутні прибутки на органічне зростання, потенційні дивіденди та викуп акцій.

Генеральний директор Пол Прагер сказав, що TeraWulf постійно визначає та створює програми, і зазначив, що фірма має миттєвий доступ до сотень мегават (МВт) інфраструктури.

TeraWulf планує збільшити потужність своєї операційної інфраструктури до 295 МВт у 2024 році з 210 МВт і може збільшити свою потужність ще на 300 МВт у найближчому майбутньому.

Результати TeraWulf за червень

Червневий звіт TeraWulf про виробництво та операції, опублікований 3 липнявказує на те, що компанія видобула 177 BTC у червні проти 186 BTC у травні.

Станом на 30 червня компанія повідомила про встановлену та робочу хеш-швидкість 8,8 екзахешів на секунду (EH/s), що на 76% більше, ніж у минулому році. У той же час його середня операційна швидкість хешування становила 7,1 EH/s у червні, знизившись із 7,6 EH/s у попередньому місяці.

Майнери-конкуренти, в тому числі Марафон і бунт, CleanSparkі інші, також нещодавно повідомили про свій червневий виступ. З квітня багато компаній зіткнулися зі зниженням хешрейтів через зменшення біткойна вдвічі, але деякі повідомили про збільшення хешрейтів або виведення BTC у довгостроковій перспективі.

TeraWulf також підкреслив зростання на своєму об’єкті Lake Mariner. Зазначається, що будівництво будівлі 4 і розгортання нових майнерів допоможуть йому перевищити 10 EH/s у липні. Сайт Lake Mariner також є центром пілотних проектів компанії зі штучного інтелекту та HPC.

Згадується в цій статті

Source link

Поділіться своєю любов'ю