THORChain стає третім за величиною DEX, оскільки RUNE зросла на 50% за тиждень

Нативний протокол розрахунків за активами THORChain зафіксував третій за величиною обсяг торгів серед децентралізованих бірж за останній тиждень, причому користувачів, схоже, привабила висока прибутковість, пропонована поруч із його нативним токеном RUNE (РУНА).

За останній тиждень обсяг торгів THORChain сягнув 1,32 мільярда доларів, посівши третє місце після Uniswap і PancakeSwap з 10,85 мільярда доларів і 2,77 мільярда доларів відповідно. відповідно до DefiLlama.

THORChain також може похвалитися другим за величиною обсягом торгів у 334,3 мільйона доларів США за останні 24 години, що майже на 50 мільйонів доларів більше, ніж PancakeSwap, що посіла третє місце.

Тим часом RUNE зріс на 51% за останній тиждень і більш ніж на 200% за останні 30 днів, відповідно до CoinGecko.

Зростання THORChain після Curve Finance відбулося набагато раніше, ніж передбачав головний розробник THORChain Чед Баррафорд, який спочатку припускав, що переворот відбудеться до кінця 2023 року.

«Добре, це сталося набагато швидше, ніж я думав. Просто знадобилося 2 дні замість 2 місяців», – зазначив Баррафорд у дописі X (раніше Twitter) 13 листопада.

THORChain вважається багатоланцюжковою версією Uniswap, оскільки користувачі можуть обмінюватися нативними біткойнами (BTC) для ефіру (ETH). THORSwap — це назва децентралізованої біржі, яка підтримується протокол THORChain.

Платформа пропозиції середня річна відсоткова ставка (APR) становить майже 44%, але деякі пули ліквідності пропонують набагато вищі річні відсоткові відсотки, наприклад пари Bitcoin і RUNE, які пропонують понад 353% APR.

пов’язані: У 2023 році кількість біткойн-гаманців мільйонерів зросла втричі

Прихильник біткойна Ерік Вурхіс зазначив, що THORChain обробив майже 2%, або 224 мільйони доларів, загального спотового обсягу торгів біткойнами протягом 24 годин між 11 і 12 листопада.

«Принциповим біткойнерам слід знати THORChain. Це єдиний ринок, на якому можна торгувати біткойнами в масштабах без посередників… в цьому полягає вся суть біткойна», — повторив Вурхіз.

Проект THORChain був запущено командою розробників на Binance Dexathon у 2018 році. Багато розробників-засновників залишилися анонімними.

Журнал: Wolf Of All Streets турбується про світ, де біткойн досягне 1 мільйона доларів: Hall of Flame