Транзакції біткойн-рун захоплюють мережу — і домінують над BRC-20

Згідно з даними a Звіт про дюну. Звичайні біткойн-транзакції становлять 19% транзакцій, а токени BRC-20 і Ordinals займають третє і четверте місця з 0,2% і 0,1% відповідно.

Відповідно до інформаційної панелі Dune, у вівторок було накопичено 750 428 транзакцій Runes, а потім 174 475 транзакцій «старих добрих BTC». Відбулося 1392 транзакції BRC-20, а потім 715 порядкових транзакцій.

На руни також припадає 64% комісій, зібраних у вівторок, з 2075 BTC, що становить приблизно 133 мільйони доларів США.

З моменту запуску протоколу Runes разом із Халвінг біткойна692 480 користувачів вигравірували 7 995 рун, зазначається у звіті, із загалом 3,1 мільйона транзакцій, пов’язаних з рунами.

У середу, наприклад, колекція рун DOG•GO•TO•THE•MOON (ПЕС) перекинув 100 мільярдів рун на відповідні гаманці, накопичивши a 336 мільйонів доларів ринкова капіталізація згідно з даними Bitcoin Runes marketplace Magic Eden.

Незважаючи на те, що новизна рун відіграє важливу роль у сплеску активності, її також сприяло гонка бути одним із перших, хто викарбував першу партію рун, які, як вважають, зможуть отримати високу ціну через їх рідкість і вік.

«Для довідки, незвичайний sat буде коштувати від 200 до 500 доларів США залежно від коливань ринку; рідкісні сати, які ми бачили, коштували до трьох біткойнів (193 242 долари США)», — раніше сказав генеральний директор майнінг-пулу Luxor Нік Хансен. Розшифрувати. «Але це логарифмічний масштаб.

«Ми думаємо, швидше за все, епопея [sat] становитиме від 4 до 6 мільйонів доларів…[that’s] ймовірно, ринкова вартість цього», — продовжив Гансен.

Редаговано Раян Озава.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю