У 2024 році біткойн досягне 100 000 доларів США: Standard Chartered

Британський транснаціональний банк Standard Chartered вважає, що біткойн (BTC) досягне позначки в 100 000 доларів у 2024 році. Але що сприятиме цьому зростанню?

Наприкінці 2022 року багато основних фінансових експертів вважали, що біткойн і ширший криптовалютний ринок будуть приречені. Однак за останні 12 місяців багато чого змінилося: біткойн зріс майже на 150%.

Криптова весна настала: Standard Chartered

За даними Business Insider, У примітці Standard Chartered йдеться, що до кінця 2024 року біткойн досягне 100 000 доларів. Джефф Кендріккерівник відділу криптодосліджень у Standard Chartered, вважає, що наступні ключові фактори, які підштовхнуть біткойн до 100 000 доларів:

  • Майнери накопичують BTC
  • Халвінг біткойна
  • Схвалення спотового біржового фонду біткойн (ETF)

Дійсно, знімок екрана нижче показує, що Баланс BTC біткойн-майнерів продовжує збільшуватися з грудня 2022 року. Але варто зазначити, що з кінця жовтня 2023 року відбулося значне зменшення балансу майнерів.

Баланс біткоіни в гаманцях майнерів. Джерело: Glassnode

Дійсно, Халвінг біткойна вносить шок пропозиції в обіг BTC. При кожному халвінгу винагороди за блоки, надані майнерам, діляться навпіл. Зокрема, у 2024 році вдвічі біткойн зменшить розподіл винагороди за блок з 6,25 BTC до 3,75 BTC.

Детальніше: Цикли халвінгу біткойна та інвестиційні стратегії: що потрібно знати

Standard Chartered бачить різке зростання попиту на біткойн (BTC).

Однак у 2024 році Standard Chartered вважає, що поряд із шоком пропозиції відбудеться сплеск попиту. затвердження спотового Bitcoin ETF. Кендрік написав:

«Ми зараз очікуйте більшого зростання ціни матеріалізуватися раніше, ніж ми це робили вдвічі, зокрема через раніше, ніж очікувалося, запровадження спотових ETF у США. Це свідчить про ризик того, що рівень у 100 000 доларів може бути досягнутий до кінця 2024 року».

Про це в липні повідомляв BeInCrypto Standard Chartered прогнозував, що біткойн досягне 50 000 доларів до кінця 2023 року.

Однак на кінець листопада 2023 року BTC коливається близько 38 000 доларів. Питання полягає в тому, чи зможе флагманський криптоактив отримати приріст більше ніж на 30% за останній місяць року?

Детальніше: Як підготуватися до Bitcoin ETF: покроковий підхід

У вас є що сказати про прогноз Standard Chartered Bitcoin або щось інше? Напишіть нам або приєднайтеся до обговорення на нашому Телеграм канал. Ви також можете спіймати нас Tik Tok, Facebookабо X (Твіттер).

Для останнього BeInCrypto Bitcoin аналіз (BTC), натисніть тут.

Відмова від відповідальності

Дотримуючись інструкцій Trust Project, BeInCrypto прагне неупередженого та прозорого звітування. Ця стаття має на меті надати точну та своєчасну інформацію. Проте читачам радимо перевірити факти самостійно та проконсультуватися з фахівцем, перш ніж приймати будь-які рішення на основі цього вмісту.Source link

Поділіться своєю любов'ю