Уряд США втратив прибуток від біткойнів наразі сягає 6 мільярдів доларів

Bitcoin (BTC), вартістю понад 7,2 мільярда доларів, все ще контролюється урядом Сполучених Штатів, але його втрати зростають.

Дані аналітична фірма Glassnode показала, що станом на 31 жовтня кількість конфіскованих Вашингтоном біткойнів становить 210 429 BTC.

Продано 195 000 BTC, падіння на 6,3 мільярда доларів

Міністерство юстиції США (DOJ) і Служба внутрішніх доходів (IRS) добре відомі — можливо, випадково — як одні з найбільші у світі біткойн-кити.

Через різні судові процеси законодавці конфіскували величезну кількість BTC протягом багатьох років, і лише невеликий відсоток їх надходжень був перепроданий на аукціоні.

Ті, хто вирішив купити виручені кошти принесли значний прибутокі що додає іронії, Міністерство юстиції — більше схоже на новачка в біткойнах, ніж на кита — було винуватець у надто швидкому продажу.

Відповідно до Згідно зі статистикою, зібраною Джеймсоном Лоппом, співзасновником компанії Casa зі зберігання біткойнів, уряд наразі втратив загальну суму понад 6 мільярдів доларів потенційної вигоди від розпродажу 195 092 BTC.

Найбільші національні та корпоративні біткойн-холдинги (скріншот). Джерело: BitcoinTreasuries

Жодна особа, крім Сатоші Накамото, не володіє більше BTC, ніж Міністерство юстиції. Наприклад, найбільша корпоративна скарбниця BTC, що належить MicroStrategy, наразі складається з 158 245 BTC (5,43 мільярда доларів США) на даних з моніторингового ресурсу BitcoinTreasuries.

Важкий мішок з біткойнами

Glassnode показує, що запаси Міністерства юстиції зростають у ногу з оголошеннями про конфіскації.

пов’язані: Зараз майже 40 мільйонів біткойн-адрес приносять прибуток — новий рекорд

На початку 2022 року його інвентаризація збільшився майже на 100 000 BTC — на той час коштував 3,6 мільярда доларів — завдяки судові позови проти обвинувачених осіб про спробу відмивання доходів, отриманих від злому великої криптобіржі Bitfinex у 2016 році.

Діаграма балансу BTC уряду США. Джерело: Glassnode

Між тим, нещодавно мільярдер Тім Дрейпер, один із перших учасників аукціону BTC звинуватив уряд США придушення зростання криптовалюти.

Раніше передбачивши ціну BTC у 250 000 доларів на 2022 рік, Дрейпер згодом заявив, що помилки політики «вбивають золотого гусака Кремнієвої долини».

«Положення пригнічують інноваторів», — йдеться у частині публікації X від травня.

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачам слід провести власне дослідження, приймаючи рішення.