VET, IMX, GRT і ALGO показують оптимізацію, оскільки біткойн торгується вище 37 тисяч доларів

Bitcoin (BTC) має на меті завершити тиждень із зростанням приблизно на 6%, що вказує на збереження попиту з боку биків. Співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор сказав під час виступу на Австралійській криптовалютній конвенції 2023 року 10 листопада, що щомісячний попит на біткойн може сплеск від двох до 10 разів до кінця 2024 року. Крім того, удвічі зменшить пропозицію вдвічі. Сейлор очікує, що обидві ці події спричинять «коригування ціни».

Маючи майже загальний консенсус щодо того, що ціна біткойна зросте в 2024 році, аналітики зайняті прогнозами, наскільки високо може досягти зростання. Про це сказав творець Look Into Bitcoin Філіп Свіфт, використовуючи індикатор ціни терміналу в ланцюжку Біткойн може досягти щонайменше 110 000 доларів у своєму наступному бичачому циклі.

Щоденний перегляд даних криптовалютного ринку. Джерело: Coin360

Хоча біткойн продовжує привертати увагу, кілька вартість основних альткойнів зростає. Широке зростання криптовалюти збільшує надії на те, що сезон альткойнів може бути не за горами.

Якщо підйомні настрої збережуться, альткоїни можуть стати свідками ротації, в результаті чого ті, хто веде високі позиції, зіткнуться з резервуванням прибутку, а ті, хто відстає, почнуть рухатися вище. Давайте подивимося на графіки топ-5 криптовалют, які можуть перевершити в найближчій перспективі.

Аналіз ціни біткоіни

Останні три дні біткойн тримався вище висхідного каналу, що вказує на те, що бики захищають рівень прориву.

Денний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Бики спробують підняти ціну вище 38 000 доларів і розпочнуть марш на північ до 40 000 доларів. У той час як висхідні ковзні середні вказують на те, що «бики» контролюють ситуацію, рівні перекупленості на RSI попереджають про потенційну корекцію.

Якщо ціна повертається в канал, це означає, що ринки відхилили вищі рівні. Це може відкрити двері для падіння до лінії підтримки каналу, яка близька до 20-денної експоненціальної ковзної середньої ($34 784).

Ведмедям доведеться опустити ціну нижче каналу, щоб вказати на початок міцної корекції. Тоді пара BTC/USDT може знизитися до зони підтримки від 32 400 до 31 000 доларів.

4-годинний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Бики купують падіння до 20-EMA на 4-годинному графіку, але не змогли відновити висхідний тренд. Це свідчить про відсутність попиту на вищих рівнях. Ведмеді спробують використати цю можливість і опустити ціну нижче 20-EMA. Якщо вони це зроблять, пара може впасти до 50-SMA.

Навпаки, якщо ціна повертається вгору від поточного рівня, це означає, що бики перевернули рівень прориву з каналу на підтримку. Це покращить перспективи зростання вище $38 000.

Аналіз цін VeChain

VeChain (ПТО) завершив структуру подвійного дна після того, як 6 листопада бики підняли ціну вище верхнього рівня опору в $0,021.

Денний графік VET/USDT. Джерело: TradingView

Бикам вдалося відбити спроби ведмедів повернути ціну нижче 0,021 долара. Це говорить про те, що покупці намагаються перевернути рівень 0,021 долара на підтримку. Наступного разу бики спробують підняти ціну вище $0,023 і відновлять висхідний рух. Якщо вони це зроблять, пара VET/USDT може піднятися до цільового показника в $0,028.

Навпаки, якщо ціна не зможе піднятися вище рівня опору 0,023 долара, ймовірність падіння до 20-денної EMA (0,020 долара) зростає. Розрив і закриття нижче цієї підтримки означають, що ведмеді повернулися в гру. Тоді пара може впасти до 50-денного SMA ($0,018).

4-годинний графік VET/USDT. Джерело: TradingView

Деякий час пара консолідувалася вище рівня прориву в $0,021. 20-EMA вирівнюється, а RSI знаходиться біля середини, що вказує на баланс між попитом і пропозицією.

Ця рівновага зміниться на користь покупців, якщо вони піднімуть ціну вище $0,023. Це може почати наступний етап висхідного тренду. Натомість, якщо ціна опускається нижче 0,021 долара, це означатиме, що ринки відхилили вищі рівні. Це може почати падіння до $0,020.

Аналіз незмінних цін

Immutable (IMX) різко зріс за останні кілька днів, що вказує на те, що бики намагаються повернутися.

Денний графік IMX/USDT. Джерело: TradingView

Очікується, що відновлення зіткнеться з величезним опором на рівні $1,30. Якщо ціна не відступить від цього рівня, це збільшить перспективи прориву вище верхнього опору. Тоді пара IMX/USDT може почати ралі до 1,59 долара.

Рівень перекупленості на RSI попереджає про можливу корекцію або консолідацію в найближчій перспективі. Якщо ціна різко знизиться від поточного рівня або $1,30, це означатиме, що бики поспішають до виходу. Це може знизити ціну до 20-денної EMA ($0,84).

4-годинний графік IMX/USDT. Джерело: TradingView

Пара поступово рухається до верхнього опору в $1,30. Висхідні ковзні середні вказують на те, що «бики» залишаються в руках, але негативна дивергенція на RSI свідчить про те, що бичачий імпульс слабшає.

Продавці можуть активно захищатися на рівні 1,30 долара, але якщо ціна залишатиметься вище ковзних середніх під час відкату, це покращить перспективи зростання вище накладної перешкоди. З іншого боку, якщо ціна різко знизиться і опуститься нижче 50-SMA, це вкаже на початок відкату до $0,80.

пов’язані: FTX подає позов на мільярд доларів проти ByBit через виведення активів

Аналіз цін на графіку

Графік (GRT) відкоригувався після різкого підвищення, але позитивним знаком є ​​те, що бикам вдалося утримати ціну вище 20-денної EMA ($0,12).

Щоденний графік GRT/USDT. Джерело: TradingView

Пара GRT/USDT намагалася відновити висхідний рух, але ведмеді створюють сильний виклик на рівні $0,14. Висхідні ковзні середні та RSI на позитивній території вказують на те, що шлях найменшого опору йде вгору.

Якщо бики подолають перешкоду на рівні $0,16, пара може відновити висхідний тренд. Після цього пара може досягти 0,21 долара. Всупереч цьому припущенню, якщо ціна повертається вниз і пробивається нижче 20-денної EMA, це означатиме, що висхідний рух закінчився.

4-годинний графік GRT/USDT. Джерело: TradingView

Пара знайшла підтримку на рівні 50-SMA на 4-годинному графіку, але ведмеді намагаються зупинити відновлення близько $0,14. Якщо покупці подолають цей опір, пара може повторно перевірити бар’єр на рівні 0,16 долара. На цьому рівні знову може відбутися важка битва між биками та ведмедями.

З іншого боку, 50-SMA залишається ключовим рівнем, на який слід стежити. Якщо цей рівень поступиться, пара може впасти до сильної підтримки на рівні $0,12. Цей рівень, ймовірно, приверне купівлю з боку биків.

Аналіз цін Algorand

Альгоранд (ALGO).

Денний графік ALGO/USDT. Джерело: TradingView

Висхідні ковзні середні та RSI в зоні перекупленості вказують на те, що бики мають перевагу. Якщо покупці підтримають ціну вище $0,14, це буде сигналом про початок нового висхідного руху. Ціль шаблону налаштування розвороту становить 0,20 дол. Якщо цей рівень масштабується, підвищення може сягнути 0,24 долара.

Крім того, якщо ціна різко знизиться з 0,14 долара, це означатиме, що ведмеді продовжуватимуть енергійно захищати рівень. Тоді пара ALGO/USDT може впасти до 20-денної EMA ($0,12).

4-годинний графік ALGO/USDT. Джерело: TradingView

Бики купують падіння до ковзних середніх, вказуючи на те, що настрої стають позитивними. Реальний тест для биків становить 0,14 долара. Якщо вони штовхнуть і утримають ціну вище цього рівня, пара, швидше за все, набере імпульс.

З іншого боку, ковзні середні залишаються ключовим рівнем, на який слід звернути увагу. Прорив нижче 20-EMA може підтягнути ціну до 50-SMA. Якщо цей рівень трісне, пара може почати корекцію до $0,10.

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачам слід провести власне дослідження, приймаючи рішення.