Вперше за 2 роки біткойн ненадовго перевищив 50 тисяч доларів

Bitcoin (BTC-USD) у понеділок ціни ненадовго підскочили вище 50 000 доларів США, еталонного значення, якого криптовалюта не досягала з кінця 2021 року. Yahoo Finance Live відстежує внутрішньоденну цінову динаміку біткойна та коментує ентузіазм, який відновився в криптовалютному просторі після торгівлі спотові пропозиції біткойн ETF в січні.

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цю повну серію Yahoo Finance Live.

Примітка редактора: цю статтю написав Люк Карберрі Моган.

Стенограма відео

Крипто сьогодні, чому б нам не почати з цього. Тому що у нас є кілька заголовків, Джулі Хайман. Біткойн підскочив до 50 000 доларів США вперше за понад два роки. Ми всі, звичайно, пам’ятаємо 2022 рік і той неприємний падіння. Багато запитань на той момент, Джулі, про актив, майбутнє активу. Ваші шанувальники криптовалюти здавалися ошелешеними та розгубленими на телебаченні.

Але зараз біткойн пішов у рух. З початку минулого року вона зросла втричі. Звичайно, послухайте, це все ще значно нижче історичного максимуму, який становив близько 69 000 доларів. Але частково ми повертаємося до цього, звісно, ​​через те, про що ми багато говорили, а саме схвалення цих нових спотових біткойн-ETF і те, що деякі роблять ставку, що так, ці нові продукти з часом сприятимуть зростанню основне прийняття.

ДЖУЛІ ХАЙМЕН: І спочатку, звичайно, після того, як ми нарешті отримали схвалення та початок торгівлі цими ETF, ми побачили невеликий відкат біткойна, який, як передбачали ті, хто уважно стежить за галуззю, призведе до продажу новин. Тепер CoinDesk, публікація, яка дуже уважно стежить за криптовалютами, каже, що ми повернулися на стадію FOMO для біткойнів, вказуючи, як і ви, що ми бачили цей пік у 69 000 доларів, але потім мінімум у кінці 2022 року становив 16.

Отже, очевидно, ми трохи повернулися з цього рівня, і минулий рік був повільним зростанням, якщо хочете. Є один аналітик, який знову ж таки, CoinDesk цитує сьогодні Crypto Quant, що ми можемо побачити, що цього року біткойн досягне 112 000 доларів США, і вони розглядають приплив у ці спотові фонди біткойнів, і якщо така динаміка збережеться, це принаймні наслідки цього прогнозу.

так Крім того, щоб не бути надто виродливим, але люди також говорять про так званий халвінг біткойна, який очікується в квітні, який відноситься до цього процесу стримування пропозиції нових токенів. Отже, деякі очікування, коли ми наближаємося до цього, полягають у тому, що інший каталізатор, як балаканина, також почне піднімати це питання.

ДЖУЛІ ХАЙМЕН: правильно. Коли ми дивимося на спотові біткойн-ETF з точки зору чистого надходження в них, згідно з даними Bloomberg Intelligence, ми говоримо про 2,8 мільярда доларів. І це навіть з урахуванням досить великих відтоків понад 6 мільярдів доларів із Grayscale Bitcoin Trust. Це тому, що знову ж таки, щоб не бути надто хитким…

Зроби це. Стати хитким.

ДЖУЛІ ХАЙМЕН: Але, по суті, до того, як вони були схвалені, багато людей тримали цей GBTC, а коли інші отримали схвалення, вони перевели свої гроші, тому що ми побачили падіння дисконту між GBTC і основною ціною біткойна. Таким чином, ми побачили, що деякі фонди перевели свої гроші в інші спотові біткойн ETF. Знову ж таки, чисті надходження в ці спотові біткойн ETF все ще залишаються.

так І це було цікаво, тому що у звітах, які я також бачив, говорилося про те, що, можливо, ви бачите певні ознаки того, що відтоки з чорно-білого фонду, можливо, також втрачають силу тут, тож це також було частиною цього.

ДЖУЛІ ХАЙМЕН: так Тож подивимось, що буде далі. І ми збираємося поговорити про біткойн трохи пізніше, трохи пізніше.

Source link

Поділіться своєю любов'ю