Whales починають 2024 рік із продажу?

Дані в ланцюжку показують, що надходження біткойнів до криптовалютної біржі Binance різко зросли, що є ознакою того, що може відбуватися продаж китів.

Чистий потік біткойнів до Binance був дуже позитивним протягом останнього дня

Менеджер спільноти CryptoQuant Netherlands Маартунн пояснив у новому пост на X, що обмінний резерв на Binance за минулу добу різко зросла.

Індикатором інтересу тут є «обмін netflow”, яка відстежує чисту кількість біткойнів, які надходять у гаманці будь-якої централізованої біржі або виходять із них. Значення метрики обчислюється шляхом віднімання відтоків від притоків.

Коли індикатор має позитивне значення, припливи перевищують відтоки, і платформа отримує перекази чистої кількості монет прямо зараз. Оскільки однією з головних причин, чому інвестори хотіли б робити депозити на біржах, є продаж, ця тенденція може мати ведмежі наслідки для ціни криптовалюти.

З іншого боку, негативний показник означає, що зараз відбувається чисте зняття коштів, що може свідчити про те, що власники накопичуються. Природно, така тенденція може виявитися позитивною для ціни в довгостроковій перспективі.

Тепер ось діаграма, яка показує тенденцію в мережевому потокі обміну біткойнами спеціально для біржі криптовалют Binance:

The value of the metric appears to have been quite high in recent days | Source: @JA_Maartun on X

Як показано на графіку вище, мережевий потік обміну біткойнів для Binance останнім часом спостерігав великий позитивний сплеск. Це свідчить про те, що на платформі були чисті депозити від інвесторів.

Загалом 10 666 BTC потрапили на платформу під час цього останнього сплеску netflow, вартістю колосальних 454,6 мільйона доларів за поточною спотовою ціною криптовалюти.

Здається, що деякі кити потенційно прагнуть вивантажити велику суму монет. Якщо вони справді мають намір продавати тут, то біткойн може відчути негативний вплив.

Однак поки що ціна активу не показала жодного помітного руху, оскільки кити зробили ці чисті надходження в Binance. Однак це не повністю виключає розпродаж, оскільки іноді ці величезні власники роблять депозити заздалегідь і продають трохи пізніше, коли знаходять відповідну можливість.

Аналітик Джеймс В. Стратен поділився діаграмою Glassnode у вигляді X пост що розбиває ринкові тенденції накопичення та розподілу між різними групами інвесторів.

Оцінка накопичення Bitcoin Trend

Looks like most of the cohorts are still accumulating the asset | Source: @jimmyvs24 on X

У той час як деякі когорти купують, у тому числі кити (від 1000 BTC до 10 000 BTC), найбільша з рук на ринку (понад 10 000 BTC, «мега кити“) зараз розповсюджуються. Таким чином, цей індикатор також надасть натяки на те, що величезні організації зараз здійснюють продажі.

Ціна BTC

На момент написання статті біткойн торгується на рівні близько 42 700 доларів, що на 2% менше за останній тиждень.

Графік цін на біткоіни

The price of the coin seems to have gone stale recently | Source: BTCUSD on TradingView

Рекомендоване зображення від Томаса Ліпке на Unsplash.com, діаграми з TradingView.com, Glassnode.com, CryptoQuant.comSource link

Поділіться своєю любов'ю