Wood’s Ark, 21Shares оприлюднили комісію за незавершений спот-біткойн ETF

(Bloomberg) — Компанія Кеті Вуд з управління інвестиціями ARK і цифрових активів 21Shares щойно стала першим великим претендентом у спотовій гонці біткойн-ETF у США, який включив комісію в свою заплановану пропозицію.

Відповідно до оновленої заявки в понеділок, Ark 21Shares Bitcoin ETF матиме комісію за управління в розмірі 80 базисних пунктів. Це означає, що якщо хтось інвестує 100 доларів, з нього стягнуть 80 центів. У заявці на ETF, який торгуватиметься під тикером ARKB, раніше було зазначено 70 базисних пунктів у якості заповнювача.

З поправкою в понеділок Ark і 21Shares зробили перший залп, який, за прогнозами галузевих експертів, призведе до миттєвого падіння гонорарів. Титани з управління активами, включаючи BlackRock Inc., Invesco Ltd. і Fidelity Investments, відомі своїми недорогими компаніями, також подали заявки на ETF, які будуть безпосередньо інвестувати в криптовалюту — структуру, яку регулятори США ще мають затвердити, — але ніхто цього не зробив. включили комісію за управління у свої заявки.

«Якщо чесно, я думав, що вони будуть трохи нижчими, ніж це, ближче до 50 базисних пунктів», — сказав аналітик Bloomberg Intelligence ETF Джеймс Сейффарт. «Також той факт, що Ark і 21Shares оновили свою реєстрацію з 70 базисних пунктів до 80 базисних пунктів, може означати, що використання цих продуктів буде коштувати навіть більше, ніж деякі спонсори та емітенти вважали, що це буде».

Тим не менш, 80 базисних пунктів знижують комісію в 95 базисних пунктів, яку стягує ProShares Bitcoin Strategy ETF (тикер BITO), найбільшого ф’ючерсного фонду на біткойни, розміром 1,4 мільярда доларів. І це набагато менше, ніж у Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на 23 мільярди доларів, який стягує 2%.

Оновлена ​​заявка від Ark і 21Shares є ще одним кроком на важкому шляху до довгоочікуваного рішення від Комісії з цінних паперів і бірж щодо того, чи будуть такі продукти запущені в США. Минулого тижня регулятор знову відклав ще дві заявки після хвилі останніх затримок.

© Bloomberg LP, 2023Source link

Поділіться своєю любов'ю