XRP, Solana та Cardano такі ж шалені, як і біткойн, у цьому суперциклі — ось чому ⋆ ZyCrypto

Оголошення

&nbsp &nbsp

Ринок криптовалют значно повертається, і Bitcoin веде зграю. З ринковою капіталізацією та ціною, яка повертається до попередніх максимумів, настрої переважно сприятливі. Цікаво, що альткойни йдуть по стопах біткойна. Хоча більшість ще не повністю відновилася, Solana, XRP і Cardano є трьома альткойнами, які є дуже перспективними на даний момент.

Бики Solana (SOL) підвищуються та активні; 150 доларів на перегляд

Солана (SOL) є одним із найбільш перспективні альткойни. Підвищення цін на SOL розпочало місяць позитивно, коли ринкова капіталізація відновила попередні рівні, оскільки альткоїни разом зробили корекцію вгору.

На час звіту тиск покупців зріс, оскільки щоденні та погодинні прибутки продовжують наростати. SOL також зросла на 15% за останні два тижні і в результаті стала однією з найефективніших монет. Коли ціни коливаються біля позначки 105 доларів, учасники ринку очікують 150 доларів.

Технічні сигнали вказують на безперервний бичачий тренд для XRP Ripple

Оскільки ринок криптовалют набирає обертів, XRP від ​​Ripple, як і кілька його аналогів, здійснює вкрай необхідне відновлення цін. Альткойн ненадовго торгувався навколо цінових рівнів $0,5585 і $0,5836, перш ніж бики забезпечили майже 10% ціни. XRP, як і кілька його аналогів, здійснює вкрай необхідне відновлення цін.

Трейдери XRP можуть використовувати поточні моделі руху до того, як XRP переміститься до наступної основної цілі на рівні 0,68 долара, оскільки опір на рівні 0,54 долара успішно перетворився на підтримку.

ОголошенняCoinbase&nbsp &nbsp

Ринкові показники сигналізують про позитивну позицію активу, оскільки 3-денний RSI досягає нового максимуму та проривається вище ковзного середнього. Ціни готові зрости звідси. XRP торгується за ціною 0,55 долара на момент публікації.

Експерти стверджують, що Cardano (ADA) готовий досягти $1 у довгостроковій перспективі

Кардано (ADA) зараз знаходиться в стані довгостроковий бичачий цикл. Бики успішно підштовхнули ADA до шестиденного цінового максимуму в 0,6 долара. Після помітного зростання ціни актив зробив невелику корекцію, але зумів зберегти свій щоденний і погодинний приріст.

Гравці ринку все ще сміливо заявляють про ціну в 1 долар, особливо якщо ADA успішно імітує свої ринкові показники 2020 року. Незважаючи на цей позитивний заклик, показники мережі сигналізують про серйозну перешкоду для активу. Примітно, що активні адреси зменшуються. Якщо така картина збережеться, ціни неминуче зупиняться. На момент звіту ADA торгувався на рівні 0,58 долара.

Source link

Поділіться своєю любов'ю