Відтік біткойнів з бірж зріс до максимуму за 8 місяців, чи зросте BTC до 60 000 доларів?

Bitcoin зараз торгується на рівні 51 660 доларів США, що все ще коливається приблизно на рівні ціни 52 000 доларів США минулого тижня. Незважаючи на бічний рух ціни, дані з мережі за минулий тиждень показали продовження зростання серед інвесторів. Дані онлайн-аналітичної платформи IntoTheBlock показали, що минулого тижня з централізованих бірж було видалено біткойн на суму понад 540 мільйонів доларів, що є найбільшим чистим відтоком за вісім місяців.

Значні відтоки, як це, зазвичай сигналізують про те, що великі інвестори переміщують свої біткойни у ​​приватне сховище, готуючись до значного коливання цін, оскільки власники біткойнів продовжують передбачити мітинг як Лютий добігає кінця.

Біткойн бачить найвищий тижневий відтік з бірж за 8 місяців

Біткойн має недавно був на сльозах, наразі зріс на 29% за 30-денний період. Незважаючи на те, що наразі перерва, криптовалюта не демонструє ознак скорого припинення цього підйому, оскільки різні показники в ланцюжку вказують на зростання. Одним із них є величезний чистий відтік біткойнів з бірж.

Примітно, що біржовий показник IntoTheBlock показує, що чистий щотижневий відтік біткойнів з бірж зростає після того, як спотові біткойн-ETF були запущені в січні. Цього тижня чистий відтік сягнув 540 мільйонів доларів, що є найвищим показником із червня 2023 року.

Коли біткойн покидає біржі, це зазвичай сигналізує про те, що інвестори прагнуть утримувати його в довгостроковій перспективі. Відтік також зменшує кількість BTC, доступних для продажу на біржах, що може підвищити ціну ще більше.

Total crypto market cap is currently at $1.925 trillion. Chart: TradingView.com

Показники з інших аналітичних платформ підтверджують позитивні настрої IntoTheBlock. Відповідно до діаграми Glassnode поділився криптоаналітика Алі Мартінеса в соціальних мережах, накопичення навколо цінового рівня від 51 000 до 52 000 доларів залишається неймовірно високим.

Недавній відкриття, зроблене Santiment виявив закономірність накопичення серед великих інвесторів у біткойн. Кількість біткойн-китів, які володіють понад 1000 BTC, зросла на 147 гаманців, що на 7,4% більше з початку лютого. Природно, накопичення може бути пов’язане з тим, що інвестори купують більше BTC на біржах і переводять їх, що призводить до збільшення відтоку CEX.

Біткойн до 60 000 доларів?

Хоча відтік сам по собі не гарантує підвищення ціни, поточні ринкові фактори вказують на те, що біткойн досягне 60 000 доларів раніше наступне розведення навпіл в квітні. Більшість цінового ралі біткойна зосереджена навколо спотових біткойн ETF, що збільшують інституційний інтерес до крипторинку. Ці ETF розв’язали хвилю нового капіталу на ринку біткойнів, підштовхнувши його до різних ключових цінових рівнів.

Якщо так триватиме, ми можемо побачити, що біткойн підніметься значно вище 60 000 доларів США вперше з листопада 2021 року.

Рекомендоване зображення від Pexels, діаграма від TradingViewSource link

Поділіться своєю любов'ю