Чоловік, який викинув $190 000 000 біткойн, тепер використовує штучний інтелект, щоб знайти його

Я думаю, ми всі можемо погодитися, що втрата будь-якої суми грошей може бути руйнівною.

У 2013 році Хауеллз із Ньюпорта Уельсвипадково викинув жорсткий диск, на якому було 8000 Bitcoin.

Якщо ви не жили під каменем, ви знаєте, що з тих пір біткойн став величезним і 8000 біткойнів зараз оцінюються в колосальні 190 мільйонів доларів.

Але, виходячи з сьогоднішнього підсумку ринку, насправді це коштує набагато більше.

Станом на 24 лютого 8000 біткойнів становлять 322 597 667 фунтів стерлінгів (409 021 599 доларів). Звичайно, криптовалюта ставки надзвичайно бурхливі, тому це може легко змінитися завтра.

Незалежно від того, чи це 190 мільйонів доларів, чи 409 мільйонів доларів, у будь-якому випадку це дуже багато. Пам’ятаючи про це, Хоуеллс протягом десяти років переміщував свій втрачений жорсткий диск і тепер, як кажуть, звертається до Штучний інтелект (AI), щоб допомогти йому знайти це.

Наразі його місцева рада не допомогла знайти його втрачений жорсткий диск і відмовила йому в доступі до місця звалища, де він міг бути.

Джеймс Хауеллс намагався знайти жорсткий диск протягом 10 років. Авторство: BBC News

Але Хоуеллз вважає, що йому вдалося «звузити» місцезнаходження, де він похований.

«Я звузив область, де мені потрібно копати, виходячи з кількості часу, який минув», — сказав він.

«Це невикористовувана ділянка майданчика — 100 000 тонн із загальної кількості 1,4 млн тонн. Потім я відвезу сміттєзвалище до установки, де його розмістять на конвеєрі та піддадуть системі штучного інтелекту.

«І якщо ШІ розпізнає щось, що виглядає як жорсткий диск, це буде позначено та видалено».

ІТ-інженер вивчив аерофотознімки місця звалища, щоб спробувати точно визначити приблизне розташування жорсткого диска, і вважає, що він звузив його до 200 квадратних метрів.

Звалище Ньюпортської ради, де, як вважають, знаходиться жорсткий диск.  Авторство: Метью Горвуд/Getty Images
Звалище Ньюпортської ради, де, як вважають, знаходиться жорсткий диск. Авторство: Метью Горвуд/Getty Images

Хоуеллс вважає, що системі сканування штучного інтелекту знадобиться від дев’яти до 12 місяців, щоб знайти його, але вже залучено «одних із найкращих людей у ​​розкопках» і сподівається, що рада дасть йому добро на початок пошуків. .

Судячи з усього, Рада Ньюпорта занепокоєна екологією щодо розкопок. Проте Хоуеллс обіцяє, що буде робити розкопки «екологічно чистим способом».

Source link

Поділіться своєю любов'ю