Чому ціна біткойна застрягла біля 52 тисяч доларів?


  • Відбувся різкий стрибок кількості інституційних інвесторів.
  • Комісії, зібрані майнерами, впали на 32% за тиждень.

Що було ознакою чітких бичачих настроїв, Bitcoin [BTC] на суму майже 540 мільйонів доларів було вилучено з централізованих бірж протягом останнього тижня. Про це повідомляє аналітична компанія on-chain IntoTheBlock, був найбільшим тижневим чистим відтоком з червня 2023 року.

Як правило, стрибки обмінних відтоків означають короткострокову тенденцію накопичення, ймовірно, мотивовану очікуванням вищих прибутків у майбутньому.

Тенденція також відображала перевагу інвесторів HODL, а не ліквідацію своїх активів заради прибутку. Це було цікаво, враховуючи, що згідно з аналізом AMBCrypto даних Glassnode на момент написання цієї статті понад 94% усіх біткойн-підприємств отримували прибуток.

Суб'єкти Bitcoin в прибутку

Джерело: Glassnode

Що задумали трейдери

Ще одним промовистим показником ширшого накопичення ринку стало зростання кількості інституційних інвесторів.

Кількість унікальних об’єктів, які володіють принаймні 1 тисячою монет, досягла 1670 на момент публікації, що на 12% більше за останній місяць. Ця цифра також нагадала ранній період бичачого ринку 2021 року.

Bitcoin WhalesBitcoin Whales

Джерело: Glassnode

Оскільки користувачі зосередилися на накопиченні, активність транзакцій у мережі знизилася. Минулого тижня біткойн-майнери зібрали трохи більше 11 мільйонів доларів за використання мережі, що означає падіння на 32%.

Фактично, уважніше дослідження виявило різке зниження відсотка доходу майнерів, отриманого від комісій, знизившись з 26% на початку року до 3,23% на момент публікації.

Дохід біткойн-майнера в комісіїДохід біткойн-майнера в комісії

Glassnode

Це може бути неприємним для майнерів, які охороняють блокчейн першого покоління, яким доведеться мати справу з падінням винагород за блоки після халвінгу наступного місяця.

За останній тиждень королівська монета була обмежена діапазоном, коливаючись у вузькій зоні між 51 тис. і 52 тис. дол. CoinMarketCap. Бічний рух був ще однією ознакою того, що біткойн накопичувався.


Прочитайте Прогноз ціни BTC 2024-25


Ринок був «надзвичайно жадібним» під час публікації, згідно з дослідженням AMBCrypto руху Hyblock Capital.

Це свідчило про те, що на ринок обов’язково увійде більше інвесторів, що зрештою призведе до прориву вгору.

Індекс страху та жадібності BitcoinІндекс страху та жадібності Bitcoin

Джерело: Hyblock Capital

Source link

Поділіться своєю любов'ю