Цей тиждень у монетах: Ethereum перемагає, біткойн втрачає швидкість, а токени AI вибухають

Ілюстрація Мітчелла Префера для Decrypt.

Після феноменального пробігу, Bitcoin охолола. The ціна Bitcoin зараз становить 51 064 долари після помірного падіння на 2% за тиждень.

Готівка напливла на ринок, оскільки роздрібні інвестори виявили інтерес до нещодавно схвалених спотових біржових фондів (ETF), але це нарешті сповільнилося.

Тим не менш, актив значно виріс з початку року, коли він торгувався за $42 245 за монету.

Але Ethereum (ETH) став зіркою тижня. The ціна ETH перетнув 3000 доларів вперше з квітня 2022 року, і зараз він торгується за 2956 доларів США, що є стрибком на 6% за останні сім днів.

Інвестори знову зацікавлені в активі, оскільки більші великі компанії з Уолл-стріт звернутись до звільнення спот Ethereum ETF. SEC має до травня схвалити або відхилити такий продукт.

І Uniswap (UNI), 16-й за величиною токен, справи дуже хороші: цього тижня він зріс на 66% і його ціна становить 12,41 дол. Вчора він різко зріс новини що основа популярної децентралізованої біржі хоче переглянути систему управління, щоб винагороджувати користувачів, які роблять ставки на токен.

Ідея полягає в «масштабному оновленні управління протоколом Uniswap, щоб стимулювати активне, залучене та продумане делегування», — повідомили у фонді. У березні відбудеться голосування.

За останній тиждень UNI була найефективнішою криптовалютою з 20 найкращих монет і токенів.

Однак найбільш вражаючими показниками були токени ШІ, які прогримів разом із штучним інтелектом після Nvidia звіт про прибутки. Провідний виробник мікросхем повідомив про доходи в розмірі 22,1 мільярда доларів США в останньому кварталі 2023 року, перевищивши оцінки аналітиків.

У результаті цифрові активи, пов’язані зі штучним інтелектом, стрімко зростають. Worldcoin (WLD) зріс на 71% за останні сім днів, тоді як SingularityNET (AGIX) подвоївся, перш ніж зупинитися на 71% приросту за тиждень.

Редаговано Раян Озава.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю