Біткойн-майнери виграли законну заявку на приховування даних про енергію

Опитування є моментом для майнінг-індустрії біткойнів.

Прихильники біткойна вже давно заперечують твердження про те, що їм потрібна величезна потужність — у звіті EIA цього місяця було оцінено, що майнінг біткойнів відповідає до 2,3% загального попиту на електроенергію в США у 2023 році, що дорівнює понад шести мільйонам будинків, і зростає «дуже стрімко» — спричиняє більшу роботу електричної мережі на викопному паливі та підвищує ціни для інших підприємств і домогосподарств. Це питання заплутане у візантійських деталях ціноутворення та роботи мережі, і його неможливо вирішити без додаткових даних, кажуть дослідники.

У моменти, коли в мережу з’являється більше попиту, пікові електростанції, що спалюють газ, часто запалюють і збільшують викиди вуглецю в системі. На багатьох енергетичних ринках США ціна на електроенергію також відстежує попит у реальному часі. Біткойн-майнери стверджують, що вони дуже чутливі до цього цінового сигналу, і вимикають свої системи, щойно ціни підвищуються настільки, що робить майнінг неекономічним, таким чином заощаджуючи викиди та знижуючи ціни. Навпаки, у періоди нижчого попиту біткойн-майни можуть поглинати надлишкову енергію від вітряних і сонячних електростанцій, яка інакше була б витрачена, покращуючи економіку проектів з відновлюваної енергетики та, отже, допомагаючи декарбонізувати мережу.

Видобуток корисних копалин, який підключається виключно до спеціально створених систем відновлюваної енергії та не отримує від мережі, не повинен створювати проблеми з ціноутворенням або викидами, сказав Ян Боуен, аналітик енергетичного ринку консалтингової фірми ICF. Але це не описує більшість шахт. Здебільшого, принаймні в Техасі, який є головним у світі центром майнінгу біткойнів, новий попит в основному задовольнявся за рахунок викопного палива, сказав він. Це особливо ймовірно, коли нові шахти будуються швидко та без особливої ​​попередньої координації з регуляторами, оскільки залучення більшої кількості відновлюваних джерел енергії вимагає розширення ліній електромережі. Крім того, гірничодобувні компанії мають завищено, скільки надлишку відновлюваної енергії насправді є, сказав він: «Саме тоді ви побачите збільшення викидів».

Опитування EIA, сказав Боуен, може полегшити керівникам мереж і енергетичним компаніям планування того, як інтегрувати майнінг біткойнів у мінімально руйнівний спосіб. Це також може сприяти зусиллям республіканців у Конгресі зруйнувати кліматичний план Байдена; у листі у вівторок до офісу Білого дому, який схвалив опитування, конгресмен Том Еммер (R-Міннесота), представник більшості, поскаржився, що EIA було викрадено щоб «забезпечити регресивну політичну позицію адміністрації Байдена щодо споживання енергії».Source link

Поділіться своєю любов'ю