«Я був повним дупою» для своїх адвокатів, заявив «винахідник» біткойнів доктор Крейг Райт у суді

Комп’ютерний науковець, який бореться з оскарженням у Високому суді своєї заяви про винахід біткойна, зізнався, що «кричав і кричав» на своїх адвокатів напередодні справи. «Мені дуже шкода, мій лорд, але єдине слово, яке я можу використати, — це те, що я був повним дупою», — сказав сьогодні доктор Крейг Райт судді Меллору.

Райт проходив перехресний допит Джонатаном Гафом К. К. щодо ймовірних розбіжностей у його показаннях свідків щодо документів, які, як він стверджує, свідчать про те, що він стояв за основоположною документацією «Сатоші Накамото», яка викладає принципи біткойна в 2008 році. Його опонент у справі, Crypto Open Patent Alliance (COPA), що базується в США, каже, що заява Райта є брехнею, підкріпленою підробкою документів «у промислових масштабах».

На п’ятий день слухань у Rolls Building у Лондоні Гаф для COPA оскаржив кілька свідків Райта щодо «документів довіри» у справі, включно з попередніми чернетками білої книги Сатоші. Гаф припустив, що після обміну звітами експертів восени минулого року Райт змінив свою позицію щодо того, чи є документи незмінними оригіналами.

На запитання, чи може він з упевненістю стверджувати, що документи не були змінені іншими людьми, Райт сказав: «Що я можу зробити, це подивитися на текст документа і сказати, чи він правильний. Я не можу сказати, чи хтось змінював шрифт. Я не дивлюся на шрифти».

«Тож чи правильно сказати, що ви не можете вказати на невиправлену копію офіційного документа про біткойни? Правильно?

«Ні», — відповів Райт, згадавши рукописний документ.

«Тож є версія білої книги щодо біткойнів, яку ви можете підняти й сказати, що це чернетка перед емісією, яку я написав і яку ніхто не обманював?»

«Ні, я не можу… Я не запам'ятав [the evidence numbering]. Коли я виходжу з суду, то можу сказати «цей і цей». Я не можу зробити це напам'ять”, – сказав Райт.

Райта також допитали щодо другого набору документів про довіру, вилучених з USB-накопичувача комп’ютера, знайденого в ящику його будинку наприкінці минулого року. Він заперечував, що ці текстові файли та файли зображень містили менше метаданих, ніж його попередні документи, і тому були менш відкритими для аналізу.

Запитавши про те, чому деякі характерні матеріали, включно з чернетками, написаними в програмному забезпеченні LaTeX, були створені так пізно в процесі, Райт сказав, що лише в жовтні він виявив, що над ними не працювали. «Я пішов до Shoosmiths, щоб запитати: «Де в біса всі файли LaTeX?» У мене були крики та крики з моїми адвокатами».

Заперечуючи, що він намагався покласти провину на своїх адвокатів, Райт сказав: «Ні, це була моя невдача… Замість того, щоб кричати на помічників юристів, щоб вони це зробили, я повинен був зробити це сам».

Слухання триває.

Source link

Поділіться своєю любов'ю