Якщо напруженість на Близькому Сході загостриться і переросте в «абсолютну катастрофу», ціна на золото буде спостерігати шалений щоденний приріст на 100 і більше доларів США, підйом біткойнів послідує, якщо напруга на Близькому Сході переросте в «абсолютну катастрофу» – Ларрі Лепард

Отримуйте всі важливі новини ринку та думки експертів в одному місці за допомогою нашої щоденної розсилки. Отримуйте вичерпний підсумок головних новин дня прямо на свою поштову скриньку. Зареєструйтесь тут!


(Новини Kitco) – Потрясіння на Близькому Сході тримають інвесторів у напрузі золото є одним із перших активів, які відреагували — піднявшись вище критичного психологічного рівня в 2000 доларів за унцію та торгуючись у п’ятницю поблизу 2,5-місячного максимуму.

Це не буде дивно побачити золото спостерігайте щоденний прибуток понад 100 доларів США в міру загострення війни Ізраїлю та ХАМАС, – сказав Ларрі Лепард, керуючий партнер і засновник Equity Management Associates, Мішель Макорі, провідній ведучій і головному редактору Kitco News.

«Золото значно подорожчало за дуже короткий проміжок часу», — сказав Лепард у четвер. «І це поєднання війни та винюхування основної проблеми на ринку облігацій. Коли виникають геополітичні проблеми, золото спочатку відчуває запах”.

Золото подорожчало понад 160 доларів після нападу терористичного угруповання ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня, убивши понад 1400 людей, переважно мирних жителів. Відтоді конфлікт загострюється: у п’ятницю золото перетнуло позначку в 2000 доларів за унцію, а грудневі ф’ючерси на золото Comex востаннє торгувалися на рівні 2005,90 доларів, що на 1,28% вище за день.

Ринки перетравлюють останні події напередодні чергових невизначених вихідних, у тому числі Пентагон заявив, що військовий корабель ВМС США перехопив три крилаті ракети та кілька безпілотників, запущених рухом хуситів, який підтримує Іран, з Ємену. Крім того, Іран закликав до ембарго проти Ізраїлю, включаючи нафтове ембарго щодо країни. Іран також попередив, що якщо Ізраїль продовжить наземну операцію в Газі, щоб помститися ХАМАС і врятувати заручників, він активує свої терористичні групи на кількох фронтах.

Існує 20% ймовірність того, що цей конфлікт переросте в «непом’якшену катастрофу», сказав Лепард, з економічними наслідками, які «ймовірно будуть більшими, ніж у 2008 році, і, ймовірно, більшими, ніж у 2020 році. Що може статися, що буде більшим, ніж ці дві речі? Це була б дійсно велика війна. Мені це не здається неможливим”, – зазначив він.

Сполучені Штати живуть у фальшивому наративі, що все добре. Але за словами Лепарда, регіональні банки все ще мають збитки в розмірі 600 мільярдів доларів комерційної нерухомості.

«Ви знаєте, що щось зламається, а потім це стане каскадом, дуже подібним до того, як це було в 2008 році», — описав Лепард. «Це було б справжньою катастрофою. І я не думаю, що Федеральна резервна система не буде закликана робити патріотичні дії та друкувати гроші, необхідні для підтримки системи, будь інфляція».

Це може означати великий розпродаж на фондовому ринку від 30% до 50%. Для золота це призведе до щоденних змін ціни на 100 і більше доларів США Bitcoin ймовірно, в якийсь момент.

Lepard передбачає такі ж масштабні зміни цін, як у березні 2020 року після того, як Федеральна резервна система втрутилася, щоб підтримати економіку США, і золото різко зросло, досягнувши рекордних значень. «Золото подорожчало на сто доларів на день, два дні один за одним. Ви ніколи не побачите цього. І ось що станеться знову цього разу. Тому я думаю, що всі повинні бути готові до цього», — зазначив Лепард.
Найкращий і найгірший сценарії

Навіть за найкращого сценарію, коли війна Ізраїлю та ХАМАС не переросте у великий регіональний конфлікт або ситуацію, подібну до Другої світової війни, ціна на золото досягне 2500 доларів за унцію після того, як вона перевищить 2100 доларів, сказав Лепард Kitco News.

«Золото перевищить 2100 доларів, що є дуже важливим рівнем. І коли воно пройде через це, люди будуть прагнути до нового історичного максимуму. Ми будемо на рівні 2500, можливо, навіть 3000 доларів», — сказав він. «Якщо припустити абсолютно найкращий випадок у війні, ми все ще облажалися фінансово та економічно».

Біткойн також, ймовірно, підтримає ставку безпечної гавані та піде за зростанням золота. «Моя ціль на середину та кінець наступного року становить від 2500 до 3000 доларів за золото та від 50 до 100 тисяч доларів. Bitcoin“, – додав він. “Це припускається найкращий сценарій війни – що все заспокоїться і нічого не стане гірше”.

Щоб дізнатися, коли Bitcoin швидше за все, почне гуртуватися, подивіться відео вище.

У той же час найгірший сценарій, за яким конфлікт із Ізраїлем і ХАМАС переросте у велику війну, також не такий вже й неймовірний, вважає Лепард.

Наближається цикл пом’якшення ФРС, що це означає для ринків

Існує висока ймовірність того, що Федеральна резервна система закінчила ріст, оскільки ринок облігацій сигналізує про те, що щось близьке до руйнування, сказав Лепард.

Прибутковість 10-річних казначейських облігацій, яка змінюється обернено до цін, торгується вище 4,9% — рівень, який востаннє спостерігався в 2007 році.

«ФРС знає, що якщо вони продовжуватимуть підвищувати ставки, вони зламатимуть ринок облігацій. Можливо, вони вже зламали його, але вони збираються зламати це настільки, що це стане непоправним. Тому я думаю, що ми ми рухаємося до пом’якшення монетарної політики», – сказав Лепард. «І ось що золото запахи. Золото теж пахне війною, а золото завжди зростає, коли є нестабільність».

Перегляньте відео вище отримати думку Лепарда про наступний крок ФРС і те, чого боїться голова центрального банку Джером Пауелл наприкінці року.

Лепард також досліджує ідею здорових грошей і те, які активи безпечної гавані найкраще зберігати під час загострення геополітичної невизначеності, і наводить аргументи на користь біткойнів, а також золота. Подивіться відео вище, щоб дізнатися більше.

Це інтерв’ю надано вам Swan Bitcoin. Лебідь ІРА – Почніть заощаджувати зараз – https://Swan.com/retireВідмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль для забезпечення точності наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю