Який альткойн варто купити? Shiba Inu (SHIB), запропонований цим прихильником біткойна

TL; DR

  • Ціна Shiba Inu зросла на 12% за останній тиждень, але залишається нижчою за максимуми 2021 року.
  • Ранній прихильник біткойнів, Дейвінчі Джеремі, підтримав SHIB у Twitter, викликавши позитивну реакцію криптоспільноти.
  • Раніше Джеремі точно передбачив потенціал зростання біткойна, коли BTC нещодавно перевищив 35 000 доларів.

Точне визначення в SHIB

Відтоді, як увійшли в екосистему криптовалют, мемкойни зацікавили багатьох інвесторів і трейдерів завдяки своїй підвищеній волатильності та потенціалу отримання швидкого та значного прибутку. Однією з активів цієї сфери є самопроголошений доджкойн – Shiba Inu (SHIB).

Його ціна слідувала за триваючими позитивними настроями на ринку, піднявшись на понад 12% за останні сім днів. Незважаючи на нещодавнє зростання, SHIB далекий від рівня ATH, зареєстрованого наприкінці 2021 року. Нагадаємо, що ажіотаж навколо монети тоді також був набагато вищим, ніж зараз.

Тим не менш, перший користувач біткойна, який використовує X (Twitter), Дейвінчі Джеремі, вважає, що інвестори все одно повинні зосередитися на шиба-іну, викликаючи ентузіазм у спільноті щодо того, що SHIB може вирушити на північ у майбутньому. Його пост став відповіддю Славіку, який запитав, який альткойн варто купувати на даний момент.

Один із тих, хто високо оцінив підтримку Shiba Inu з боку Давінчі Джеремі, був маркетинговий стратег Shibarium – ЛЮСІ. Інші користувачі X повідомили, що незабаром після публікації вони підхопили SHIB.

Він мав рацію щодо BTC (на даний момент)

Давінчі Джеремі відомий у криптовалютній спільноті тим, що більше десяти років тому заявив про свою підтримку біткойнів. спонукання люди інвестують лише 1 долар основної криптовалюти:

«Це просто долар, візьміть біткоїни. Відкладіть, воно йде нанівець; кого це хвилює, правда? Ви витратили лише долар. Ви отримаєте мільйон сатоші за один долар, і, як я бачу, це буде коштувати мільйон доларів, коли BTC досягне того рівня, де він буде».

Оцінка провідного цифрового активу різко зросла після його поради, нещодавно перевищивши рівень у 35 000 доларів США вперше за півтора року. Ті, хто хоче дізнатися, що стало причиною такого сплеску, можуть переглянути наше останнє відео нижче:

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та отримати 100 доларів США безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (умови).

Спеціальна пропозиція PrimeXBT: Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та ввести код CRYPTOPOTATO50, щоб отримати до 7000 доларів США на свої депозити.Source link

Поділіться своєю любов'ю