«Закон влади» біткойна передбачає ціну BTC в 1 мільйон доларів до 2033 року — ось як це працює

Є новий, ультра-бичачий Bitcoin модель цін, яка шириться в Інтернеті, і її творець стверджує, що його прогнози ґрунтуються на математикі та науці.

Запланований ще на 2019 рік, «Закон потужності біткойна” намагається відобразити довгострокове підвищення курсу біткойна в логарифмічній шкалі, що означає, що і ціна, і часовий масштаб експоненціально змінюються вздовж осі y та осі x відповідно.

Результат? Діаграма, яка піднімається вгору та вправо приблизно по прямій лінії, фіксуючи діапазон максимумів і мінімумів біткойна з тим, що прихильники називають «дивовижною» точністю.

«Коли ми намагаємося зрозуміти дані, нам завжди подобається, коли дані є лінійними», — сказав Джованні Сантостазі, колишній професор фізики в Державному університеті МакНіз, про свою модель під час інтерв'ю з ютубером Андрієм Джихом минулого місяця.

Відповідно до Оксфордського словника, степеневий закон — це «відношення між двома величинами таким чином, що одна пропорційна фіксованому степеню іншої». Зв’язок має виникати незалежно від початкового розміру цих величин, тобто він необмежено масштабується по прямій лінії.

«У природі існує багато таких взаємозв’язків, які є прямими», — додав астрофізик, навівши як приклад закони Кеплера про рух планет. Закон визначає залежність степеневого закону, яка використовує відстань кожної планети від Сонця для обчислення часу, необхідного цій планеті для обертання навколо Сонця — безпомилково.

Силові закони були відкриті у величезній кількості, здавалося б, незалежних місць. Вони можуть з’являтися навіть у фінансовій сфері, передбачаючи прибуток від ризикованих інвестицій венчурного капіталу, середній час очікування зміни напрямку акціїа зараз, очевидно, ціна біткойна.

«Багато хто не вірив мені і казав, що минуле не передбачає майбутнього», — написав Сантостазі в a Публікація на Reddit минулого місяця, переглядаючи свою багаторічну модель. «Ну, через п’ять років виявилося, що BTC продовжує свою поведінку за степеневим законом із подібним показником».

Алгебраїчно, степеневий закон BTC виражається так: Орієнтовна ціна=A * (дні від GB)^n.

GB відноситься до Genesis Block Bitcoin, який було видобуто 3 січня 2009 року. A дорівнює 10^-17, а n дорівнює 5,8.

Якщо розрахувати на основі сьогоднішньої дати, модель каже, що ціна біткойна повинна становити 64 564 долари, що зовсім недалеко короткострокові аналітики думаю, що це може бути всього за кілька місяців.

Сантостазі каже, що його модель передбачає, що BTC досягне «піка» свого циклу 210 000 доларів США у січні 2026 року, перш ніж впасти на своє «дно» пізніше того ж року 60 000 доларів США. У короткостроковій перспективі, за його словами, ціна біткойна повинна впасти не нижче 35 000 доларів, а до 2033 року досягти 1 мільйона доларів.

Правда, немає жодної гарантії, що ціна біткойна буде відповідати цій або будь-якій моделі прогнозу. Природно, дехто висловлював побоювання, що ця модель може викликати в інвесторів необґрунтовані очікування щодо BTC і врешті-решт буде порушена, подібно до того, як зараз широко критикують PlanB. модель запасу до потоку який був популяризований у 2021 році.

Хоча Сантостазі поважає певні елементи моделі запасу до потоку, він переважно критикує це для прогнозування невизначеного експоненціального зростання ціни біткойна. Натомість фізик порівнює зростання біткойна з ростом міста, повторюючи опис біткойн-мільярдера Майкла Сейлора про біткойн як «сяюче місто в кіберпросторі.”

«У BTC немає S-кривої», — сказав він написав у Twitter у вівторок, додавши, що «розвитком міст керують закони влади».

«Я вважаю захоплюючим те, що він росте як місто та є більш стабільною та надійною моделлю та активом, ніж схема швидкого збагачення», — додав він.

Редаговано Ендрю Хейворд

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю