зростає до $67 тис. на тлі побоювань щодо ставок, що зменшує ажіотаж щодо ETF Від Investing.com

Investing.com – Ціна біткойна незначно зросла в середу, оскільки нічне падіння курсу долара дало деяке полегшення, хоча постійні побоювання з приводу вищих процентних ставок і зменшення ажіотажу щодо ETF утримували токен комфортно в торговому діапазоні, який спостерігався вже більше року. місяць.

зросла на 1% за останні 24 години до 67 001,7 доларів США до 00:57 за східним часом (04:57 за Гринвічем). Токен залишався в основному в торговому діапазоні від 60 000 до 70 000 доларів після досягнення рекордного рівня понад 73 000 доларів на початку березня.

Найбільша у світі криптовалюта також продемонструвала обмежений прибуток, навіть коли акції технологій, які вона зазвичай відстежує, різко підскочили цього тижня.

Подія зменшення біткойна вдвічі, яка призвела до зниження винагороди за майнінг на 50%, пройшла на вихідних без значних змін ціни. Запуск протоколу «Runes», який спричинив сплеск активності в ланцюжку та підняв комісію за транзакції до рекордно високого рівня, також незначно змінив ціни на біткойни.

Дані на початку цього тижня показали, що криптоінвестиційні продукти, зокрема фонди, що торгуються на біржі біткойнів, другий тиждень поспіль спостерігали відтік капіталу на тлі зменшення ажіотажу щодо схвалення США ETF на початку цього року.

Хоча схвалення ETF дозволило біткойну досягнути рекордних значень у березні, подальше зростання токена зараз видається під сумнівом.

Ціна криптовалюти сьогодні: обмежена цінова дія, оскільки побоювання щодо курсу зберігаються

Більш широкі ціни на криптовалюту спостерігали обмежену цінову динаміку в середу, оскільки сектор перебував під тиском постійних побоювань щодо вищих процентних ставок у США.

зріс на 2,4%, тоді як і додав 0,3% і 2,2% відповідно.

Незважаючи на те, що ціни на криптовалюту підвищувалися протягом першого кварталу 2024 року завдяки очікуванням Федерального резерву скоротити процентну ставку, оптимізм щодо такого сценарію згас у квітні.

Реклама третьої сторони. Не є пропозицією чи рекомендацією Investing.com. Див. розкриття тут або

видалити рекламу
.

Сильні показники інфляції та негативні сигнали ФРС змусили трейдерів знизити очікування щодо зниження ставок у червні.

Вищі відсоткові ставки віщують погане для криптовалюти, враховуючи, що сектор зазвичай виграє від посилення спекуляцій у середовищі з низькою ставкою та високою ліквідністю.

Цього тижня ми зосередимося на додаткових даних про економіку США, які, ймовірно, вплинуть на прогноз процентних ставок.

дані за перший квартал мають бути надіслані в четвер, тоді як дані – бажаний показник інфляції ФРС – мають бути представлені в п'ятницю.Source link

Поділіться своєю любов'ю