Зростання ліквідності біткойнів може свідчити про стійке відновлення цін, вважають аналітики

Зростання ліквідності на ринках біткойнів у минулому чотири місяці На думку аналітиків, це обнадійливий сигнал для стійкого відновлення цін.

Підвищена ліквідність дає трейдерам впевненість у тому, що вони зможуть знайти покупця на актив, який вони тримають, зменшуючи інвестиційний ризик і сигналізуючи про підвищений попит на цей актив, Bitfinex аналітики повідомили The Block, додавши, що це вітається трейдерами та установами з високими квитками, «які віддають перевагу класу активів, який може забезпечити експозицію та вихід без високих спредів».

Керівник відділу досліджень Flacon X Девід Лоант також вважає збільшення ліквідності біткойнів позитивним сигналом для цифрового активу.

«Перші ознаки ліквідності цього ралі є обнадійливими», — сказав Ловант у записці, надісланій The Block. Аналітик додав, що сильні тенденції ліквідності є важливим сигналом для підтвердження того, що поточне відновлення цін є стійким. Bitcoin зараз триває третій тиждень стійкої висхідної траєкторії, яка почалася в середині жовтня.

«З огляду на потенціал більш сприятливих умов ліквідності в майбутньому, я в захваті від поточних перспектив ринку криптовалют», — додав Ловант.

Збільшення припливу капіталу

Однак керівник відділу ринків YouHodler Руслан Ліенха застеріг від розгляду поточних рівнів ліквідності як сигналу тривалого періоду зростання біткойна.

«Ми помітили сплеск ліквідності на крипторинку, але на даний момент неможливо сказати, чи це початок нового висхідного тренду, чи просто корекція кількарічного періоду відтоку капіталу з крипторинку. “, – сказав Ліенха The Block, маючи на увазі збільшення припливу капіталу на ринок криптовалюти та інституційні криптовалютні фонди.

За останній місяць ринкова капіталізація біткойна зросла на 140 мільярдів доларів, при цьому кошти на основі біткойнів спостерігали чистий приплив у розмірі майже 410 мільйонів доларів США з початку місяця.

«Якщо говорити про весь криптовалютний ринок, я думаю, що поточний рівень ліквідності десь близький до рівня квітня 2023 року. Якщо ми говоримо конкретно про біткойн, він може бути на 1,5-річному максимумі, але лише через свого роду канібалізацію ринку токенів завдяки стабільному зростанню частки біткойна на ринку», – додав Ліенха.

Біткойн торгувався без змін протягом останніх 24 годин. Найбільшим у світі цифровим активом за ринковою капіталізацією був перехід з рук в руки за 34 383 долари о 13:30 за східним часом CoinGecko.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю