2024 Bull Run: конкурент біткойнів загрожує рекорду BTS

Це був 2018 рік… і вперше в історії криптовалюти біткойн не був проектом із найбільшою кількістю транзакцій за один день. Протягом 24 годин BitShares досяг 1 513 308 транзакцій, приблизно 17,5 в секунду.

Саме тоді BitShares довів, що може конкурувати з Bitcoin та Ethereum, двома найбільшими блокчейнами на ринку. На момент встановлення рекорду $BTS коштував менше 0,1 долара, тоді як Ethereum коштував понад 400 доларів.

І тепер, на тлі прогнозів зростання, експерти вважають, що Bitcoin Minetrix, новий суперник біткойнів, може перевершити цей рекорд.

Цей проект є гарячою темою в криптосвіті через його унікальні особливості та можливості, які він пропонує інвесторам. Експерти очікують помпу в 2024 році і прогнозують позитивний ROI для інвесторів.

Ось більше про проект і чому він може бути кращим варіантом, ніж BitShares.

>>>Натисніть тут, щоб купити Bitcoin Minetrix<<<

Bitcoin Minetrix проти BitShares – у чому різниця

Два дуже різні проекти борються за новий рекорд. Ось основні відмінності, які слід зрозуміти, перш ніж перейти до історії про Bitcoin Minetrix.

 • Bitcoin Minetrix дозволяє видобувати нові біткойни за нижчою ціною, а BitShared дозволяє мережі вирішувати майбутнє блокчейну.
 • BitShares постійно записує фінансові технологічні операції між різними обліковими записами в блокчейні.
 • BitShares можна використовувати для випуску та торгівлі акціями компаній, квитками на заходи, програмним забезпеченням і цифровими продуктами, а також для створення ліквідних пулів. Bitcoin Minetrix використовується для видобутку нових біткойнів і зберігання монет для APY.
 • BitShares має циркуляційний запас 2 995 060 000 BTS, тоді як пропозиція Bitcoin Minetrix становить 4 мільярди монет.

>>>Натисніть тут, щоб купити Bitcoin Minetrix<<<

Розуміння Bitcoin Minetrix, нового конкурента Bitcoin

Bitcoin Minetrix прагне конкурувати з Bitcoin завдяки своїм функціям. Перш за все, проект дозволяє майнити нові BTC за низькою ціною. Майнінг за допомогою Bitcoin Minetrix відкритий для всіх, тому що вам не потрібне дороге обладнання чи технічні знання. Крім того, ви економите енергію та простір під час майнінгу, а процес на 100% безпечний і прозорий.

Bitcoin Minetrix — це екологічно ефективний проект і ідеальний вибір для всіх, хто хоче змінити світ на краще. Ви економите енергію, необхідну в традиційних процесах видобутку.

Крім того, платформа стекінгу Bitcoin Minetrix дозволяє зберігати свої монети та отримувати пасивний дохід. Поточний APY становить 62%, а винагорода виплачуватиметься протягом наступних двох років за ставкою 158,5 $BTCMTX за блок ETH.

Bitcoin Minetrix знаходиться в попередньому продажу і наразі залучив понад 10,9 мільйонів доларів США. Ціна $BTCMTX скоро зросте. Коли ви купуєте цей проект і майните біткойни, ви сприяєте зростанню мережі, отримуєте більше повноважень над процесом придбання та, нарешті, покращуєте розуміння технологічних тонкощів.

Завдяки цим особливостям експерти пророкують проекту позитивне майбутнє. The Economic Times каже, що це може бути одна з найкращих нових криптовалют для покупки в 2024 році. Відомий криптовалютний ютубер Джейкоб Бері вважає, що Bitcoin Minetrix може стати наступною криптовалютою, на яку варто звернути увагу.

Ось ключові причини, щоб розглянути можливість додавання Bitcoin Minetrix до свого інвестиційного портфеля.

>>>Натисніть тут, щоб купити Bitcoin Minetrix<<<

Чому варто інвестувати в Bitcoin Minetrix?

 • Ви майните біткоіни за нижчою ціною
 • Ви також отримуєте величезний APY
 • Ви отримуєте довгострокове джерело пасивного доходу
 • Ви сприяєте зростанню мережі Bitcoin

>>>Натисніть тут, щоб купити Bitcoin Minetrix<<<

Прогноз Bitcoin Minetrix 2024 – 2030

Відповідно до Crypto Potato, ChatGPT прогнозує, що ціна Bitcoin Minetrix може сягнути від 0,05 до 0,10 доларів у 2024 році.

Фактори, що впливають на підвищення ціни:

 • Революційна модель майнінгу
 • APY з високою ставкою
 • Зростання інтересу до майнінгу біткойнів
 • Зручна платформа

TechReport вважає, що Bitcoin Minetrix різко зросте після халвінгу Bitcoin.

Ось огляд прогнозів цін Bitcoin Minetrix.

рік Можливий низький Можливий високий
2025 рік 0,04 долара США 0,1 долара США
2030 рік 0,2 долара США 0,3 долара США

>>>Натисніть тут, щоб купити Bitcoin Minetrix<<<

Заключні думки. Чому цей конкурент Bitcoin може побити рекорд BTS?

Bitcoin Minetrix пропонує багато можливостей для інвесторів, таких як:

 • Плавний старт для всіх, включаючи новачків
 • Попередні витрати на обладнання
 • Жодного шуму, розігріву та хвилювань щодо розташування
 • Прості оновлення з мінімумом клопоту

Через це багато хто пророкує цьому проекту Stake 2 Mine позитивне майбутнє. Проект має потенціал принести 50x-100x ROI для інвесторів після лістингу CEX.

Крім того, інвестування пропонує значний APY і довгострокове джерело доходу, коли ви інвестуєте.

>>>Натисніть тут, щоб купити Bitcoin Minetrix<<<

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Аватар La Rédaction CАватар La Rédaction C

La Rédaction C.

L'équipe éditoriale de Cointribune unit ses voix pour s'exprimer sur des thématiques propres aux cryptomonnaies, à l'investissement, au métaverse et aux NFT, tout en s'efforçant de répondre au mieux à vos interrogations.

Відмова від відповідальності:

Вміст і продукти, згадані на цій сторінці, жодним чином не схвалені Cointribune і не повинні розглядатися як її відповідальність.

Cointribune прагне надати читачам всю актуальну доступну інформацію, але не може гарантувати її точність або повноту. Читачів закликають робити власні запити, перш ніж вживати будь-яких дій щодо компанії, і нести повну відповідальність за свої рішення. Ця стаття не є інвестиційною порадою чи пропозицією чи запрошенням придбати будь-які продукти чи послуги.

Інвестиції в цифрові фінансові активи пов’язані з ризиками.

Читати даліSource link

Поділіться своєю любов'ю