Coinbase видаляє монети Bitcoin, UTXO з торгової платформи Coinbase Commerce

Криптообмін Coinbase припинила підтримку нативних біткойнів та інших монет невитрачених транзакцій (UTXO) у своєму платіжному сервісі для торговців Coinbase Commerce.

Лорен Доулінг, голова відділу продуктів Coinbase, оприлюднила рішення в ланцюжку на X 18 лютого, що цей крок був зумовлений проблемами, які виникли під час спроби інтегрувати останні оновлення в його Віртуальна машина Ethereum (EVM) платіжний протокол для Bitcoin.

Оновлений продукт Coinbase Commerce розроблено для деталізації кожного платежу в блокчейні, підтримки широкого спектру активів, включаючи рідні токени та токени ERC-20, і автоматичної конвертації платежів у USDC у блокчейні за гарантованою ставкою для продавців. Відсутність смарт-контрактів і стейблкойнів у блокчейні біткойнів створила значні перешкоди, що призвело до рішення припинити підтримку нативних біткойнів та інших монет на основі UTXO.

Однак генеральний директор Coinbase Браян Армстронг зазначив, що користувачі біткойнів все ще можуть використовувати Coinbase Commerce, якщо у них є обліковий запис на біржі.

Армстронг також згадав про поточну інтеграцію Lightning Network у Coinbase, висловивши оптимізм щодо можливості комерційних платежів через цей протокол у майбутньому. Метою Lightning Network є сприяння швидшим і економічнішим транзакціям у блокчейні Bitcoin.

Армстронг детально розповів про ширше бачення криптовалютних платежів, наголошуючи на необхідності переходу від базового рівня блокчейну (рівень 1), щоб зменшити комісію за транзакції та час підтвердження. Цей зсув, на його думку, має вирішальне значення для загального впровадження криптовалютних платежів онлайн.

Модель UTXO, яку Bitcoin використовує для відстеження транзакцій, наголошує на прозорості та безпеці. Ця модель відрізняється від системи на основі облікових записів Ethereum, яка пропонує більшу гнучкість і нагадує традиційні банківські операції. Інші криптовалюти, які роздвоїлися з біткойна, наприклад DogecoinLitecoin, Dash і Bitcoin Cash також використовують модель UTXO.

Рішення Coinbase викликало дискусію в криптовалютній спільноті, дехто висловив занепокоєння щодо його впливу на впровадження біткойна. Критики сперечатися що цей крок припускає, що всі клієнти знаходяться в США та бажають або можуть відкрити обліковий запис Coinbase, проводячи паралелі з вимогою до всіх клієнтів звертатися до певного банку для здійснення платежів.


Слідкуйте за нами в Новинах GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю