Колишній робітник, який займався виносом, під судом після того, як поліція вилучила біткойни на суму 1,4 мільярда фунтів стерлінгів, каже, що «мене обдурили» | Новини Великобританії

Колишня китайська працівниця магазину виносу, яку судять після того, як поліція конфіскувала біткойн на суму 1,4 мільярда фунтів стерлінгів, заявила присяжним, що її «обдурила» жінка, яка викрала гроші.

Стверджується, що 42-річний Цзянь Вень виступав у ролі «підставної особи», щоб допомогти відмити частину прибутку від шахрайства з інвестиціями на суму 5 мільярдів фунтів стерлінгів, здійсненого в Китаї Чжімінем Цянем між 2014 і 2017 роками.

Цянь, що в перекладі з китайської означає «гроші», втік із Великої Британії після того, як поліція провела обшук у будинку з шістьма спальнями, який жінки орендували за понад 17 000 фунтів стерлінгів на місяць поблизу Хемпстед-Хіт на північному заході Лондона, заслухав суд.

Коли поліція отримала доступ влітку 2021 року, правоохоронці вилучили пристрої з власності, а також сейф, який містив цифрові гаманці з понад 61 000 біткоінами на суму понад 1,4 мільярда фунтів стерлінгів.

Суд над Вень судиться в Саутуорському суді, де вона заперечує три пункти звинувачення у відмиванні грошей, пов’язаних із трьома криптовалютними гаманцями, у період з жовтня 2017 року по січень 2022 року.

зображення:
Жінки орендували будинок за 17 000 фунтів стерлінгів на місяць поблизу Хемпстед-Хіт. Фото: Google Street View


Вона визнає, що брала участь у домовленості щодо криптовалюти, але сказала присяжним: «Я не знала, що її біткойн походить від того, у чому мене звинуватила прокуратура. Я взагалі не мала уявлення».

Вень сказав присяжним: «Я поняття не маю, де вона» після того, як Цянь, яка приїхала до Великобританії під псевдонімом Яді Чжан за паспортом Сент-Кітс і Невіс, зникла за день до того, як поліція мала її допитати 1 вересня. 2020 рік.

«Я думаю, що мене обдурили», — сказала вона. — Мені соромно це говорити.

Вень плакала, коли сказала: «Ми були близькі… але зараз, оглядаючись назад, мене погано використовували».

Вона розповіла присяжним, що працювала в кафе на винос у південно-східному Лондоні, коли вперше зустріла Чжана після того, як подала заявку на посаду її «дворецького», вважаючи, що вона бізнес-леді з міжнародною ювелірною та антикварною фірмою.

Ліндхерст-роуд біля села Гемпстед
зображення:
Будинок із семи спальнями продавався за 23,5 мільйона фунтів стерлінгів. Фото: Google Street View

Прокурори кажуть, що Цянь купив криптовалюту, щоб вивести доходи від шахрайства з країни, і йому потрібно було конвертувати біткойни назад у готівку або «власність, коштовності чи інші дорогоцінні предмети».

Суд заслухав, що пара багато подорожувала Європою, продавала біткойни та купувала вишукані ювелірні вироби, зокрема годинники вартістю приблизно 49 000 фунтів стерлінгів і 70 000 фунтів стерлінгів від Van Cleef & Arpels у Швейцарії.

Вень намагався купити нерухомість у Лондоні, в тому числі особняк у Хемпстеді з 7 спальнями та басейном, який продавався за 23,5 мільйона фунтів стерлінгів, і будинок із 8 спальнями вартістю 12,5 мільйона фунтів стерлінгів із кінотеатром і тренажерним залом.

Але жодна з покупок не була здійснена, оскільки не вдалося пояснити джерело біткойна, як заслухав суд.

Суд триває

Source link

Поділіться своєю любов'ю