Президенти, швидше за все, володіли біткойнами

Щасливий понеділок. Сьогодні у США День Президента, і це, здається, вдалий час, щоб озирнутися на американську історію і запитати, чи міг хтось із лідерів країни купити Bitcoin. Зрозуміло, що нинішній лідер країни, президент Джо Байден, не є прихильником створення Сатоші, як і його попередник Дональд Трамп, який у 2021 році назвав біткойн «аферою». Але як щодо інших? Я поставив це питання Люк Ніхтерпрофесор Університету Чепмена, який спеціалізується на історії президентства, і він ідентифікував три імена з ранніх епох республіки.

Ніхтер чітко дав зрозуміти, що не думає, що будь-який президент США визнав би біткойн офіційними грошима з тієї основної причини, що створення нової валюти зазвичай сприймається правителями так само добре, як формування приватної армії. Але він визначив президентів, які з різних причин терпіли б біткойни більше, ніж наші нещодавні лідери, і, можливо, навіть купили б свої власні.

Перше ім’я у списку прийде на думку кожному, хто знайомий з історією США: Ендрю Джексон. Сьомий президент, який обіймав цю посаду з 1829 по 1837 рік, відкрив Білий дім для прославлених «людей у ​​брудних чоботях» і, як відомо, знищив запропоновану ранню версію Федерального резерву. За словами Ніхтера, Джексон зневажав чинну фінансову еліту свого часу і тому, ймовірно, співчував би тим (як сучасні біткойнери), які поділяли цю точку зору.

Наступним у списку йде 37-й президент Річард Ніксон. Хоча Ніксон був менш інтуїтивним вибором, ніж Джексон, Ніксон, за словами Ніхтера, сам по собі був валютним радикалом, відомим тим, що в 1971 році відвів США від золотого стандарту. Хоча багато економістів закликали попередніх президентів зробити цей крок, вони відмовилися. страх за те, як відреагують банки та ринки. Рішення Ніксона порвати з традицією свідчить про те, що він привніс би відкритість до криптопроектів, не кажучи вже про те, що він поділяв параноїдальний характер, властивий багатьом біткойнерам.

Останній президент, якого Ніхтер назвав потенційним шанувальником біткойнів, належить до епохи заснування, Томас Джефферсон. Працюючи з 1801 по 1809 рік, Джефферсон був відомий своїм децентралізованим, аграрним баченням Америки, яке різко контрастувало з радикальним індустріалізованим баченням, висунутим Олександром Гамільтоном. Крім того, як зазначає Ніхтер, Джефферсон був відомим майстром, який вічно проводив експерименти зі своїми культурами, худобою тощо. Неважко уявити, як третій президент купує трохи криптовалюти, щоб побачити, що це таке.

Для хорошої міри я також запитав Ніхтера, чи може він згадати будь-якого президента, який би ненавидів біткойн і намагався його викорінити. Він назвав двох з першої половини 20 століття: Франкліна Делано Рузвельта та Вудро Вільсона. Обидва віддавали перевагу центральним планувальникам і служили президентами під час війни, які були зайняті планами та змовами, і, ймовірно, розглядали б біткойнерів як ще одну потенційну загрозу для країни.

Отже, ось і все. Якщо у вас сьогодні вихідний і ви купуєте речі, подумайте, чому ви використовуєте цю валюту. З Днем Президента.

Джефф Джон Робертс
jeff.roberts@fortune.com
@jeffjohnroberts

ДЕЦЕНТРАЛІЗОВАНІ НОВИНИ

Венчурний капітал навшпиньках повертається до криптовалюти Фінансування VC зросла на 2,3% в останньому кварталі, це перше зростання з початку 2022 року. (Фортуна)

Творець Bored Apes Лабораторії Юга придбав колись гучну колекцію NFT Moonbirds за нерозголошену суму. (Блок)

Жертви в FTX шахрайство подав до суду на Багамський банк Deltec, звинувачуючи його у наданні кредитної лінії хедж-фонду Сема Бенкмана-Фріда, яка була використана для купівлі Tethers. (Bloomberg)

Цифровий банк Революція планує запустити нову криптовалютну біржу з нижчими комісіями, яка обслуговуватиме «просунутих трейдерів». (CoinDesk)

Нещодавнє збільшення кількості криптовалютних транзакцій Coinbase і Робін Гуд вказують на те, що роздрібні клієнти повертаються на ринок, хоча такі показники, як завантаження додатків, вказують на те, що інтерес все ще вагається. (Bloomberg)

МЕМ ПРО МОМЕНТ

Генеральний директор Microstrategy робить переможне коло:

Це веб-версія Fortune Crypto, щоденного інформаційного бюлетеня про монети, компанії та людей, які формують світ криптовалюти. Зареєструватися безкоштовно.Source link

Поділіться своєю любов'ю