3 ключові ознаки того, що бичачий ринок біткойнів (BTC) тільки починається

TL; DR

  • Ціна біткойна останнім часом значно зросла, перевищивши 62 000 доларів США, що викликало припущення про початок великого зростання.
  • Деякі важливі фактори вказують на те, що досягнення нового історичного максимуму може бути не за горами.

Халвінг BTC

Протягом останніх кількох тижнів ціна біткойна схвилювала учасників ринку криптовалют і шокувала скептиків, спостерігаючи експоненціальні сплески. На даний момент він торгується на рівні понад 62 000 доларів США, тоді як зростання в лютому представлений найдовша місячна зелена свічка в історії активу.

Незважаючи на вражаючий підйом, деякі життєво важливі елементи та події, що наближаються, вказують на те, що це може бути лише початком масштабного зростання та подальшого зростання.

Один вирішальний фактор халвінг біткойна, який запланований на квітень цього року. Це зменшує швидкість видобутку нових BTC, потенційно роблячи їх більш цінними, якщо дотримуватися економічних основ попиту та пропозиції (теоретично).

Історично ця подія супроводжувалася загальним відродженням. Бажаючі дізнатися більше про майбутню розробку можуть переглянути відео нижче:

Відмова від бірж

Іншою ознакою того, що ціна біткойна може зрости ще більше найближчим часом, є те, що інвестори зміна від централізованих платформ до методів самоохорони. За даними CryptoQuant, чисті потоки обміну BTC були переважно негативними за останні кілька тижнів, з величезною червоною свічкою на графіку 1 березня.

Біржа BTC Netflow
BTC Exchange Netflow, Джерело: CryptoQuant

Зберігання активів в особистих гаманцях говорить про зростання довіри серед інвесторів і їх бажання залишатися на ринку в довгостроковій перспективі. Це також зменшує миттєвий тиск продажів.

Ця тенденція може підштовхнути розвиток послуг, спрямованих на спрощення самоохорони для ширшого кола користувачів, потенційно залучаючи нових учасників і мотивуючи поточних інвесторів збільшити свою вразливість.

Інтерес все ще зростає

У минулому пік циклів зростання біткойна збігався з рекордним інтересом до пошукових запитів у Google. Популярність активу в найбільшій пошуковій системі світу справді зросла збільшився за останні кілька місяців, але все ще набагато нижче спостережуваних рівнів наприкінці 2021 року (коли було досягнуто історичного максимуму в майже 70 000 доларів).

Провідні альткоїни, такі як Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Cardano (ADA) та багато інших, також повинні наздогнати рекордний інтерес, який спостерігався три роки тому, що означає, що вони можуть бути на порозі ще одного зростання. теж.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та отримати 100 доларів США безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (умови).

Source link

Поділіться своєю знахідкою