3 причини, чому ціна Chainlink може зрости ще на 20% до Нового року

Ланка ланцюга (ПОСИЛАННЯ) ціна відскочила більш ніж на 240% від річного мінімуму близько 4,70 доларів США в червні 2023 року. Вона може ще більше зрости в найближчі дні та тижні, згідно з низкою мережевих і технічних індикаторів, як описано нижче.

Ціна LINK наближається до прориву висхідного трикутника

Ціна LINK консолідується всередині того, що, здається, є висхідний трикутник модель з листопада 2023 року.

Висхідні трикутники є бичачими моделями продовження, коли формуються під час висхідного тренду. Вони вирішуються, коли ціна проривається вище верхньої лінії тренду та піднімається на максимальну відстань між верхньою та нижньою лініями тренду.

Схоже, LINK очікує схожий сценарій прориву в грудні 2023 року, коли зараз рухається навколо верхньої лінії тренду трикутника близько 16 доларів. Припустимо, що він рішуче піднімається вище згаданого рівня опору. Тоді цільовий показник прориву трикутника перевищить 19,50 доларів США, що на 20% вище поточних цінових рівнів.

Таким чином, якщо він рішуче підніметься вище згаданого рівня опору, то цільовий показник прориву трикутника становитиме понад 19,50 доларів США, що на 20% вище поточних цінових рівнів.

Денний графік цін LINK/USD. Джерело: TradingView

Пропозиція Chainlink на біржах падає

Більше підказок про потенційне зростання Chainlink на 20% у грудні 2023 року отримано з даних відстеження пропозиції LINK на криптовалютних біржах (червона хвиля на графіку нижче).

Станом на 3 грудня криптобіржі зберігали близько 150,39 мільйона токенів LINK, що є найнижчим показником з лютого 2020 року. Це означає падіння на 19% порівняно з піком 2023 року, який становив 185,71 мільйона LINK у серпні, і це відбувається разом із зростанням вартості токена на 150%.

Пропозиція LINK на всіх криптобіржах порівняно з ціною. Джерело: Santiment

Вичерпання пропозиції на біржах свідчить про те, що трейдери віддають перевагу утриманню токенів LINK, а не продажу їх за інші активи. Таким чином, потенціал LINK щодо продовження зростання у 2023 році зростає, якщо попит не зменшиться.

LINK кити накопичуються

Відповідно до даних, які відстежує Santiment, високий попит на токени LINK зберігається серед його найбагатших адрес.

Читайте також: Настав сезон альткойнів? Як торгувати монетами з малою капіталізацією в умовах високої волатильності

Примітно, що з початку листопада 200 найкращих китових адрес Chainlink накопичили токенів LINK на 50 мільйонів доларів.

Chainlink топ-200 китоволодінь. Джерело: Santiment

Це збігається з 50% зростанням ринкової оцінки LINK, що свідчить про те, що кити накопичили токен на його вищих максимумах. Простіше кажучи, провідні власники Chainlink вважають, що до Нового року його вартість ще більше зросте.

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачі повинні провести власні дослідження, приймаючи рішення.