Як вибрати пул для майнінгу біткойнів – Індонезія Експат

Майнінг все ще залишається популярним способом заробітку біткоіни.

Однак сьогодні це не так просто, як 10 років тому. У той час все, що вам потрібно, це потужний комп’ютер із графічним процесором, і все було готово. Але як Ціна біткойна продовжував підніматися, приєдналося багато шахтарів. Це дуже ускладнило успішний видобуток блоку, а ще важче зробити це самостійно.

Якщо у вас є апаратне забезпечення, необхідне для видобутку біткойнів, буде доцільніше, якщо ви приєднаєтеся до майнінг-пулу. Це допоможе збільшити ваші шанси на заробіток, незважаючи на те, що вам доведеться ділити виграш з іншими. Але як ви можете переконатися, що ви вибрали правильний майнінг-пул?

У цьому посібнику ми розповімо вам про цей процес.

Розуміння пулів для майнінгу біткойнів

Видобуток біткойнів зазвичай потребує величезної обчислювальної потужності. Зусилля, необхідні для видобутку, також збільшуються з кожним роком через різні чинники, такі як механізм наполовину. Це означає, що для конкуренції з іншими майнерами та успішного видобутку блоку вам знадобиться величезна обчислювальна потужність. Це, у свою чергу, означає наявність багатьох потужних установок для майнінгу та використання великої кількості електроенергії, обидва з яких є досить дорогими (установки коштують тисячі доларів).

Пули для майнінгу біткойнів — це розумний спосіб впоратися з витратами та гострою конкуренцією. Вони дозволяють різним майнерам об’єднувати свої ресурси, і це значно підвищує їхні шанси на успішний видобуток блоку. Як тільки вони це роблять, вони потім ділять нагороди.

Як вибрати правильний пул для майнінгу Bitcoin

Майнінгові пули дуже відрізняються, тому краще проаналізувати кілька факторів, перш ніж вибрати один.

Розмір і потужність басейну

Однією з перших речей, на яку вам слід звернути увагу, є розмір конкретного пулу для майнінгу. Це пояснюється тим, що розмір впливає на кілька речей, першою з яких є потужність майнінгу. Чим більший пул, тим більше шансів мати величезну потужність майнінгу. Це важливо, оскільки кількість потужності зазвичай корелює з шансами заробити біткоіни.

Однак не все так однозначно. Це пов’язано з тим, що фактична потужність майнінгу – це сукупний хешрейт майнерів. Якщо пул має менше майнерів, але використовує більш сучасні ASIC, він матиме більшу потужність для майнінгу, ніж більший пул, який використовує старе обладнання. Крім того, кількість майнерів у пулі також визначатиме відсоток заробітку, який ви отримаєте. Хитрість тут полягає в тому, щоб знайти баланс залежно від хешрейту вашої майнінгової установки.

Структура виплат

Різні пули мають різні системи, за допомогою яких вони здійснюють платежі. Однією з найпопулярніших є система Pay-per-Share (PPS), де вам платять за кожну частку вашої роботи. Ця система не бере до уваги те, чи пул успішно видобув блок, що гарантує послідовність платежу.

Іншим поширеним підходом є Системи Pay-Per-Last-N-Shares (PPLNS). Тут вам платять лише за обсяг роботи, який ви виконали протягом останнього періоду, коли блок було успішно видобуто. Ця система може призвести до значно вищих доходів, ніж PPS, але вона також дуже непередбачувана.

Стягнені збори

Пули також повинні покривати обслуговування та отримувати прибуток. Таким чином, вони мають деякі збори, які відрізняються від одного до іншого. Зазвичай вони коливаються від 1% до 2% винагороди, але вони також можуть бути вищими (або навіть безкоштовними) залежно від пулу. Плата також може бути фіксованою або змінюватись залежно від суми, яку ви отримуєте. Це означає, що вам слід уважно стежити за оплатою пулу. Потім ви можете порівняти це з перевагою, яку він має перед іншими пулами.

Надійність і репутація

Майнінг-пул може бути ненадійним. Наприклад, у нього можуть бути простої, які вплинуть на вашу здатність майнінгу та прибуток. Він також може бути несправедливим у структурі винагороди або навіть мати неправдивий рекламований хешрейт. Вам не потрібно робити багато проб і помилок, коли багато інших майнерів вже зробили це за вас. Просто зайдіть в Інтернет і подивіться відгуки та відгуки користувачів про пул. Ретельно зважте їх, і ви зможете вибрати пул, який є надійним і допоможе вам отримувати прибуток за допомогою майнінгу біткойнів.Source link

Поділіться своєю любов'ю