912 626 BTC продано в зоні історичного відсотка

Зображення обкладинки через www.freepik.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Bitcoin (BTC)найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією, увійшла в історію завдяки нещодавній торгівлі близько 42 560 доларів США.

За словами криптоаналітика Алібуло проведено вражаючу загальну суму 912 626 BTC у ціновому діапазоні 42 560 доларів США, що є найбільшою зоною інтересу для біткойнів на сьогоднішній день.

Ціна біткойна піднялася вище 43 000 доларів на торгах у п'ятницю, оскільки криптовалюта відскочила від мінімуму в четвер у 41 846 доларів.

Наразі біткойн трохи впав нижче максимуму п’ятниці в 43 700 доларів, але бики не здали позицій. Згідно з даними CoinMarketCap, на момент написання статті BTC знизився на 0,36% за останні 24 години до 42 985 доларів.

Загалом ціна біткойна торгується в діапазоні з середини січня, коливаючись від 40 144 до 43 872 доларів.

Згідно з даними в мережі, біткойн є переживання одна з найбільш значних смуг накопичення за майже три роки. За останні 24 години Ріяд Кері, дослідник Kaiko, повідомив про покупку 600 BTC на Coinbase на суму 25 мільйонів доларів.

Примітно, що показник тенденції накопичення біткойнів був рівним одиниці протягом попередніх чотирьох місяців, що вказує на те, що більші організації накопичують BTC.

Відповідно до Glassnodeцінові показники біткойна після мінімумів 2022 року вражаюче порівняні з попередніми циклами, хоча вони відновлюються повільніше, але більш стійко.

Незважаючи на незначне збільшення витрат старих монет після схвалення ETF, більшість довгострокових інвесторів у біткойни все ще не бажають продавати свої монети на нинішньому рівні.

Реалізована межа біткойна залишається ледь на 5,4% нижчою за попередній ATH у 467 мільярдів доларів, і наразі спостерігається потужний приплив капіталу. Однак час, який знадобився для прискорення цього відновлення, був значно довшим, ніж попередні цикли, можливо, через значний надлишок пропозиції від торгів, таких як арбітраж GBTC.Source link

Поділіться своєю любов'ю