Біткойн: чому HODLing — ваш найкращий вибір прямо зараз


  • Довгострокові власники біткойнів утримували свою пропозицію з прибутком.
  • BTC утримався вище 43 000 доларів, незважаючи на падіння.

Як ціна Bitcoin [BTC] прагне стабільності, певні власники залишаються непохитними, на них не впливає волатильність ринку. Як вони працюють зі своїми активами?

Bitcoin HODLed для різних вікових груп

За даними аналізу на Glassnode, Bitcoin власники різних вікових груп продемонстрували тверду впевненість у збереженні своїх активів.

Дані показали, що 69,6% власників у віковій групі один рік зберегли свої позиції, тоді як ця цифра становить 56,4% у групі дворічного віку.

Крім того, аналіз показав, що трирічна вікова група складається з 43,5% власників, а п’ятирічна – 31,5%.

Крім того, варто відзначити, що пропозиція, що зберігається в цих вікових групах, залишається нижчою за історичний максимум.

Як біткойн розвивався в різні періоди MVRV

Різні Bitcoin Аналіз показників ринкової вартості до реалізованої (MVRV) показав постійну тенденцію — усі проаналізовані MVRV були вище нуля. Це показало, що власники категорій MVRV від одного до п’яти років, як правило, тримали свої активи з прибутком, з деякими коливаннями прибутку.

Зокрема, 365-денний MVRV становив приблизно 25,4% на момент написання цієї статті. Це означало, що власники цієї категорії тримали свої активи з прибутком понад 25%.

Примітно, що цей діапазон був прибутковим із серпня 2023 року, досягнувши свого піку приблизно в грудні, коли він піднявся майже до 51%.

Джерело: Santiment

Крім того, дворічний MVRV становив близько 39% на момент написання цієї статті. На відміну від однорічного MVRV, він перетнув вище нуля приблизно в жовтні, а його пік припав на січень на рівні понад 55%.

Подібним чином, 3-річний MVRV, який на момент написання цієї статті становив близько 21%, перевищив нуль приблизно в жовтні та досяг піку приблизно в 34% у січні.

Bitcoin 2 і 3 роки MVRV

Джерело: Santiment

Нарешті, п’ятирічний MVRV становив близько 38% на момент написання цієї статті. Подібно до двох більш довгих MVRV, приблизно в жовтні він перевищив нуль і досяг піку в 54% у січні.

Ці аналізи MVRV сукупно свідчать про те, що власники біткойнів на різних періодах часу тримали свої активи на прибуткових рівнях.

Біткойн 5-річний MVRV

Джерело: Santiment


Ваше портфоліо зелене? Перевірте Калькулятор прибутку BTC


BTC залишається вище нейтральної лінії

Вивчаючи Bitcoin денний часовий графік показав стійкість монети у збереженні цінового діапазону 43 000 доларів США. На момент написання цієї статті він торгувався на рівні близько 43 000 доларів США, зазнавши падіння менше ніж на 1%.

Крім того, він залишився трохи вище нейтральної лінії за індексом відносної сили (RSI).Source link

Поділіться своєю любов'ю