Біткойн: чому майнери продовжують позбуватися своїх BTC


  • Майнери продовжують виснажувати свої запаси, оскільки тиск продажів зростає.
  • Обсяг BTC продовжував тренд без істотного впливу.

Bitcoin [BTC] шахтарі швидко ліквідують свої холдинги, що призводить до значного зменшення запасів, досягаючи найнижчого рівня за останні роки.

Резерв біткойн-майнерів досяг мінімуму

Останні дані з CryptoQuant показали помітне збільшення тиску з боку продажів Bitcoin шахтарів за останні кілька тижнів. Згідно з аналізом, така активізація продажів негативно вплинула на Miner Reserve.

Понад 14 000 BTC, що еквівалентно приблизно 600 мільйонам доларів, залишили резерв за останні кілька днів. Це скорочення є найнижчим рівнем резерву з липня 2021 року.

Крім того, останній аналіз резерву показав, що наразі він містить близько 1,83 мільйона BTC. Примітно, що резерв продовжував скорочуватися на момент написання цієї статті.

Джерело: CryptoQuant

Відтік домінує в мережі майнерів Bitcoin

Аналізуючи Bitcoin Майнер netflow демонструє постійне домінування відтоку з початку лютого. Останній помітний приплив відбувся 31 січня, зафіксувавши майже 11 000 BTC.

Однак з того часу тенденція переважно пов’язана з відтоком, який досяг свого піку з обсягом понад 13 500 1 лютого. Цей відтік 1 лютого став найвищим щоденним обсягом, який спостерігався за рік.

Майнер біткойн netflow

Джерело: CryptoQuant

Розуміння значень netflow має вирішальне значення; позитивний нетто-потік вказує на збільшення резерву, а негативний чистий потік означає зменшення.

Дані netflow дають більш чітке уявлення про те, як майнери продавали свої холдинги, і про спроби притоку врівноважити цю діяльність.

Тенденція обсягу біткойна залишається незмінною

Аналізуючи Bitcoin обсяг даних показав відсутність значних тенденцій за останні кілька днів. За останні три дні найбільший зареєстрований обсяг досяг близько 26 мільярдів доларів.

На момент написання цієї статті обсяг становив близько 22 мільярдів доларів. Це свідчить про те, що, незважаючи на значне скорочення обсягу шахтних запасів останнім часом, це не вплинуло на загальну тенденцію обсягів.

Щоденний обсяг BTC

Джерело: Santiment


Скільки Вартість 1 10 100 BTC сьогодні


Крім того, на момент написання цієї статті біткойн торгувався вище 43 000 доларів. Денний часовий графік показав невелике зниження поточної торгової позиції.

Проте протягом останніх двох днів він демонструє тенденцію до зростання.Source link

Поділіться своєю любов'ю