Адвокат «1 мільйон біткойнів» Самсон Моу назвав ключовий індикатор BTC, на який варто звернути увагу

Зображення обкладинки через www.youtube.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Самсон Моу, активний прихильник біткойна та головний виконавчий директор компанії Jan3, що займається BTC, залишається оптимістом щодо майбутнього біткойна, незважаючи ні на що. У своєму нещодавньому твіті експерт BTC зробив важливу заяву для криптоспільноти.

Ключовий індикатор біткойна, за генеральним директором Jan3

Основний біткойнер написав у Твіттері, що важливо стежити за ключовим індикатором біткойна зараз, коли багато короткострокових власників скидають свої BTC у світлі останніх подій на ринку.

Моу назвав їх слабкими (які продають), тоді як ходлери з алмазною рукою продовжують купувати новаторську у світі криптовалюту, поповнюючи свої запаси.

За останні 24 години, Біткойн зазнав незначного падіння з наступним швидким одужанням. До падіння, у п'ятницю, провідна цифрова валюта продемонструвала зростання на 2,56%. На момент написання цієї статті BTC переходить з рук в руки на рівні ціни 68 130 доларів.

Моу порівнює Bitcoin ETF з Neo від Matrix

Раніше цього тижня Моу опублікував цікавий твіт, у якому вказав на схожість між спотовими біржовими фондами біткойнів і головним героєм культового фільму Ватковскі «Матриця».

Моу опублікував уривок з останньої частини фільму, в якому Нео перемагає агента Сміта, пірнаючи в нього і знищуючи його зсередини. Прихильник біткойна зазначив, що ETF проникли в звичайну фінансову систему, також занурившись у неї. Тепер, не називаючи очікувань і не роблячи прогнозів, Моу цікавиться, що буде далі. Однак, судячи із загального біткойн-бичачого настрою його твітів, він, ймовірно, очікує Біткойн для знищення застарілої системи і в майбутньому замінить долар США.

За словами Самсона Моу, біткойн досягне 1 мільйона доларів

Найменше з того, у що вірить Моу, це те, що біткойн прямує до позначки в 1 мільйон доларів. Він нещодавно неодноразово згадував про це напередодні подій, пов’язаних з біткойнами вдвічі, які мають відбутися у другій половині квітня.

За Mow біткойн-ETF створює шок попиту на BTC (відразу після запуску ці ETF придбали 12x BTC, які майнери виробляють щодня), і після того, як уполовинення біткойна спричинить шок пропозиції, ці два «потрясіння» неминуче впадуть, підвищуючи ціну. до неймовірних висот.

Тим не менш, хоча всі ETF споживають біткойн, GBTC Grayscale продовжує спостерігати величезні відтоки.Source link

Поділіться своєю любов'ю