Скарамуччі очікує, що біткойн досягне $170 тис. після удвічі

Засновник SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі очікує, що біткойн досягне щонайменше 170 000 доларів США протягом 18-місячного циклу після хавлінгу.

В останньому інтерв'ю з CNBC колишній директор із комунікацій Білого дому висловив оптимізм щодо ринку біткойнів.

На це звернув увагу Скарамуччі Bitcoin ETF досяг понад 10 мільярдів доларів сукупного надходження всього за три місяці, досягнення, для досягнення якого золотим ETF знадобився рік.

Долар США має втрачено майже 22% його вартості з січня 2020 року, каже Скарамуччі, посилаючись на те, як Bitcoin зріс понад 800%. Найпопулярніша криптовалюта протягом цього періоду страждала від надзвичайної волатильності. Однак для довгострокових власників BTC повернув значні прибутки.

Скарамуччі вважає найбільшу криптовалюту довгостроковим активом, а не короткостроковим захистом від інфляції.

Біткойн, як технічний актив, може досягти принаймні половини вартості ринку золота, сказав Скарамуччі, додавши, що він потенційно може завершити цей цикл на рівні 170 000 доларів.

«Біткойн є циклічним продуктом, він проходить через тяги та перетягування. Зазвичай він змінюється в 4 рази протягом 18 місяців після половини. Але давайте будемо трохи консервативними щодо ціни, це все одно 170 000 доларів для цього циклу».

– Ентоні Скарамуччі, засновник SkyBridge Capital

Скарамуччі також обговорював Сем Бенкмен-Фрід недавній вирок. Підрозділ венчурного капіталу Bankman-Fried's FTX придбав 30% акцій SkyBridge ще у вересні 2022 року.

FTX збанкрутувала того листопада.

Скарамуччі висловив сум за Бенкман-Фрідом, враховуючи його потенціал і психічний стан. Однак він вважав 25-річний вирок легким.

Він також підкреслив, що Бенкмен-Фрід повинен був визнати свою провину до суду.

«Він завдав шкоди моєму бізнесу, моїй репутації та збрехав багатьом людям. Але коли ви дійсно дивитеся на нього клінічно, він виглядає як дуже пошкоджений хлопець. Крім того, люди отримають свої гроші назад, але вони були доларизовані. Відтоді вартість біткойна значно зросла, тому люди також засмучені цим».

– Ентоні Скарамуччі, засновник SkyBridge Capital


Слідкуйте за нами в Новинах Google

Source link

Поділіться своєю любов'ю