Адвокат біткойнів на 1 мільйон доларів Самсон Моу володіє біткойн ETF, але він продав акції MicroStrategy — TradingView News

Яскравий прихильник біткойна Самсон Моу є виконавчим директором компанії Jan3, що займається BTC, і колишнім директором компанії Blockstream Адама Бека. Mow просуває в спільноті ідею про те, що біткойн точно досягне рівня в 1 мільйон доларів США з точки зору ціни.

Самсон Моу робить «зізнання Bitcoin ETF»

Виконавчий директор Jan3 написав у Twitter, що він володіє деякими акціями енергоносіїв і біткойн-ETF, мабуть, маючи на увазі спотові ETF, якими торгують після їх схвалення в середині січня Комісією з цінних паперів і бірж.

У мене є зізнання. Я володію деякими акціями енергетики та #Bitcoin ETF.— Самсон Моу (@Excellion) 16 березня 2024 р.

Спотові біржові фонди (ETF) дозволяють користувачам інвестувати в біткойн і відстежувати його спотову ціну без безпосереднього зберігання BTC, позбавляючи їх від усіх проблем, пов’язаних із утриманням BTC — потенційних збитків для хакерів і шахраїв, необхідності зберігати пароль свого гаманця безпеки тощо — просто купивши акції цих ETF.

11 січня SEC схвалила запуск цих ETF, найбільший з яких був розгорнутий BlackRock — IBIT. Надходження біткойнів у ці фонди були величезними з самого початку. 15 березня загальні надходження в дев'ять з них складали 1434 BTC на суму 97,15 мільйона доларів. BlackRock додав набагато більше — 4967 BTC, які оцінюють у понад 336,5 мільйонів доларів, і наразі IBIT містить 228,613 BTC, що дорівнює приблизно 15,5 мільярдам доларів.

Моу продає «акції біткойнів» MicroStrategy

Крім того, Моу заявив, що продав свої акції MicroStrategy (MSTR), компанії, яку очолює біткоін-проповідник Майкл Сейлор. З серпня 2020 року компанія постійно купує біткойни за готівку та додає BTC на свій баланс.

Продав його. 😜— Самсон Моу (@Excellion) 16 березня 2024 р

П'ять днів тому компанія придбала ще один величезний пакет BTC з 12 000 монет, заплативши за це 821,7 мільйона доларів США за середньою ціною 68 477 доларів США за монету. Цей біткойн був куплений за рахунок доходів від конвертованих банкнот і вільних грошових резервів компанії. Зараз MicroStrategy має 205 000 BTC на суму майже 10 мільярдів доларів.

Як повідомляє U.Today у п’ятницю, компанія оголосила про нову боргову пропозицію придбати ще більше біткойнів для довгострокового зберігання на своєму балансі. Продаж MSRT від Mow на користь Bitcoin ETF звучить як крок людини, яка вважає за краще бути якомога ближче до BTC. Крім того, як «оригінальний гангстер», Моу, ймовірно, безпосередньо тримає велику кількість біткойнів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю