Запускається мережа Bitcoin Students, щоб об’єднати глобальні студентські групи

У п'ятницю, 1 березня, Елла Гаф і Арш Молу з некомерційної організації Генерація Bitcoin офіційно запустили їх Bitcoin Students Network (BSN) біля Біткойн Атлантида конференції на Мадейрі, Португалія.

Вони мають намір збільшити та координувати глобальне охоплення, ресурси та зусилля, щоб залучити більше студентів до Bitcoin. Відповідно до цієї мети, Корнельський біткойн-клуб був першим, хто приєднався до BSN, і BSN націлює більше місць за межами США.

Крім того, BSN допоможе оптимізувати процес надання допомоги студентам у запуску та масштабуванні студентських клубів, орієнтованих на біткойн, через матеріально-технічну, фінансову та загальну підтримку.

Місія, бачення та структура

Мережа Bitcoin Students Network створена як «єдине місце» для з’єднання студентів з усього світу, які цікавляться біткойнами, до ресурсів і можливостей зробити внесок у простір.

Співзасновник BSN і керівник Generation Bitcoin Growth Арш Молу зазначив, що BSN виявив глобальну прогалину в ресурсах, знаннях і підтримці, що надається університетським студентським клубам біткойнів. Він продовжив згадувати, що BSN прагне підтримувати ці університетські клуби та «озброїти студентів ресурсами, знаннями та можливостями працевлаштування в усьому світі».

BSN має команду засновників, студентську раду та консультативну раду, до складу якої входять зацікавлені сторони з індустрії біткойнів, щоб направляти їх у фінансах, охопленні університету, розвитку кар’єри, спільноті біткойнів і розвитку клубу.

Вони окреслили набір основних цінностей, якими керуватимуться своєю діяльністю та гарантуватимуть, що організація залишатиметься зосередженою та відповідатиме ширшому духу біткойна. До них відносяться підкреслення свободи через знання, мислення першочергових принципів, яке заохочує до формування власної думки та проведення досліджень, а також мислення з перевагами малого часу, яке усуває короткострокове задоволення та сприяє довгостроковому мисленню.

Рух вперед і наступні кроки

З моменту офіційного запуску на початку цього місяця BSN має вузли — аналог учасників мережі Bitcoin, які вони називають афілійованими клубами — у 12 країнах і на 6 континентах, з планами продовжувати розвивати цю мережу та сприяти подальшій співпраці та обміну знаннями між ними. .

Крім знань, ресурсів і підтримки, як пояснює співзасновник BSN і керівник проекту Generation Bitcoin Елла Хаф, «BSN прагне усунути перешкоди для створення спільнот студентів-біткойнерів і зміцнити Рівень 0 Bitcoin, соціальний/людський рівень».

Крім того, BSN також заохочує участь гравців галузі, таких як біткойн-компанії та інші зацікавлені сторони, для організації заходів, фінансової підтримки та надання ресурсів, участі в наставництві та обміну наявними можливостями стажування та працевлаштування для студентів.

У подібному світлі BSN співпрацює з Bitcoin Conference, щоб спонсорувати сотні відвідувати студентів найбільша у світі біткойн-конференція в Нешвіллі з 25 по 27 червня 2024 року. Як зазначено в оголошенні, партнерство спрямоване на «розширення можливостей студентів знаннями та мережевими можливостями та заохочення їх до розмови».

Зрештою, BSN гарантує, що студенти, незалежно від їхніх географічних чи соціально-економічних обставин, матимуть достатній доступ до ресурсів, можливостей працевлаштування та навчальних матеріалів, щоб дізнатися про екосистему біткойн і зробити свій внесок у неї.


Розкриття: Я один із членів дорадчої ради Bitcoin Students Network (BSN).

Source link

Поділіться своєю любов'ю