Адвокат з Атланти втратив ліцензію після шахрайства з біткойнами на 4 мільйони доларів – WSB-TV Channel 2

АТЛАНТА. Верховний суд Джорджії вирішив відсторонити адвоката з Атланти як покарання за використання коштів клієнта в особистих цілях.

Хоча нині колишній адвокат Даяна Макдональд не була притягнута до кримінальної відповідальності за шахрайство, судове розслідування її дій щодо транзакції біткойнів на 4 мільйони доларів закінчилося тим, що вона втратила можливість займатися адвокатською діяльністю в штаті.

У своєму розгляді ситуації та письмовому обґрунтуванні відкликання ліцензії McDonald's, Верховний суд заявив, що її «повне ігнорування своєї ролі як довіреної особи… є приголомшливим і також підтримає позбавлення права».

Згідно з судовими документами, проблема виникла внаслідок інциденту 2019 року, коли Макдональд діяла як довірена особа третьої сторони від імені клієнта, який перед тим забрав гроші собі.

[DOWNLOAD: Free WSB-TV News app for alerts as news breaks]

Після того, як скаргу було подано до асоціації юристів штату, чиновники виявили, що вона почала надсилати гроші на власні банківські рахунки, а також на рахунки родини та друзів, а також виплачувати різні борги того самого дня, коли вона отримала 4 мільйони доларів.

Через відсутність оплати третя сторона попросила McDonald повернути гроші, але не отримала їх. Після неодноразових спроб повернути 4 мільйони доларів вони подали скаргу до Асоціації адвокатів Джорджії.

Спочатку адвокатура нагадала Макдональд про її обов’язки як довірчого власника коштів. У протоколі суду сказано, що вона запевнила колегію адвокатів, що кошти все ще «в безпеці» на її інтересах на довірчих рахунках юристів (IOLTA).

Днями пізніше, після того, як до колегії адвокатів було надіслано ще одну скаргу про те, що кошти не повернуто, адвокатура «прямо запитала, чи все ще 4 000 000 доларів на її рахунку IOLTA», але Макдональд не відповіла.

ТРЕНДОВІ ІСТОРІЇ:

Натомість вона повернула клієнту 2 мільйони доларів, але пізніше суд дізнався, що вона не могла перерахувати решту.

«Як виявилося, Макдональд почала перераховувати гроші третьої сторони зі свого рахунку IOLTA різним одержувачам того самого дня, коли вона їх отримала», — написав суд. «До 7 січня, коли вона запевнила третю сторону, що її кошти «в безпеці та захищені», вона вже виплатила приблизно 2 000 000 доларів із коштів третьої сторони зі свого рахунку IOLTA собі та іншим особам, не пов’язаним з цією транзакцією».

Деталізуючи, куди пішли кошти, Верховний суд Джорджії зазначає наступних одержувачів:

  • $415 000 надіслано на рахунки McDonald's
  • 25 000 доларів сестрі McDonald's
  • 450 000 доларів США сторонам, які брали участь у попередніх угодах клієнта
  • Спроба банківського переказу 1,2 мільйона доларів до китайського банку
  • 800 000 доларів для корпорації, ймовірного трейдера біткойнів
  • Додаткові кошти, що використовуються для роботи бізнесу McDonald's

Під час процесу повернення коштів і позову про відшкодування збитків проти McDonald втрутився федеральний суд. Вона дала свідчення під присягою, де визнала, що використала 440 000 доларів із цих грошей на особисті та операційні рахунки, заявивши суду, що це була плата за послуги клієнту, і сказала, що їй не потрібен дозвіл, щоб розподіляти кошти собі чи іншим.

Проте суд вирішив, що на рахунку Макдональд залишилося 310 000 доларів на рахунках IOLTA, і зобов’язав її повернути їх клієнту. Натомість Верховний суд Джорджії каже, що Макдональд продовжувала використовувати гроші на себе.

Федеральний суд зобов’язав Макдональд внести всі гроші на будь-якому з її рахунків, які можна було відстежити до початкових 4 мільйонів доларів від її клієнта, до реєстру суду. McDonald поклав на рахунок лише 104 200 доларів.

«Тож, зрештою, третя сторона повернула від McDonald лише 2 414 200 доларів США з 4 000 000 доларів США, а решта 1 585 800 доларів США були утримані Макдональд та її родиною (335 800 доларів США) або виплачені різним третім сторонам, які, здавалося б, не пов’язані з цією транзакцією біткойн (1 250 000 доларів США). “, – йдеться в протоколі суду.

Крім того, 400 000 доларів були використані для погашення боргів Макдональд перед фізичними чи юридичними особами, які внесли гроші на її рахунок IOLTA, щоб зберігатися на умовному депонуванні для попередніх угод, але замість цього були розподілені, незважаючи на те, що «угоди» так і не були закриті, написав суд. Макдональд також повідомила суду, що вона використовувала частину коштів, щоб робити пожертви на благодійність і купувати товари та послуги для себе, друзів і родини, а також для свого бізнесу, в тому числі як платежі від імені інших клієнтів.

Спеціальний майстер, який розслідував Макдональд, виявив, що вона порушила правила, спрямовані на те, щоб запобігти нечесній, шахрайській поведінці адвоката, обману, спотворенню інформації та навмисному введенню клієнта в оману.

[SIGN UP: WSB-TV Daily Headlines Newsletter]

Наприкінці процесу Макдональд подала до суду клопотання про її добровільну відставку, а не позбавлення її кар’єри, але судді відхилили її прохання.

«Після розгляду всього протоколу у цій справі ми відхиляємо клопотання McDonald's про добровільну дисциплінарну відповідальність і наказуємо відсторонити її за порушення Правил професійної поведінки штату Джорджія», — ухвалив суд, додавши, що дії McDonald's «у поєднанні з продовженням McDonald's відмова бачити або визнавати ключову роль, яку вона відіграла в злочинах, які, очевидно, вчинив її клієнт, і той факт, що вона не врятувала третю особу, ми не можемо вважати покаранням меншим, ніж позбавлення адвокатської адвокатури».

Рішення про виключення McDonald було прийнято одноголосно.

У відповідь на прохання прокоментувати Channel 2 Action News, Макдональд частково сказав:

«Верховний суд Джорджії у своєму рішенні просто прийняв висновки спеціального майстра, не провівши чесного та повного незалежного вивчення фактів. Позивач відхилив позов проти мене, оскільки знав, що не виграє судовий процес. Докази показали, що сторона, яка уклала контракт із позивачем (ще один названий відповідач), гарантувала повернення коштів у розмірі до 2 мільйонів доларів, що є причиною, через яку позивач пішов на операцію. Я повернув понад 2 мільйони коштів. Згідно з моїм Клієнтом, я отримав письмові вказівки виплатити кошти, щоб полегшити вивільнення біткойнів із їхнього холодного зберігання біткойн-гаманця та для компенсації несплачених комісій. Клієнт показав мені докази своїх спроб надіслати сатоші та ініціювати транзакцію, і ця інформація міститься в записі.

Було очевидно, що я став жертвою шахраїв і, очевидно, довіряв людям, яким не повинен був довіряти. Виплата моєму адвокату була здійснена після переговорів між адвокатами та за згодою Позивача. Державна колегія адвокатів і спеціальний магістр прийняла неправильні розрахунки позивача щодо виплати коштів. Адвокат позивача та адвокат адвокатури штату працювали в тандемі один з одним, щоб забезпечити цей результат. Висновок Суду на 42 сторінках був написаний у спробі захистити суддів і виправдати результат».

ІНШІ НОВИНИ:Source link

Поділіться своєю любов'ю