Аналітик Bloomberg каже, що біткойн офіційно перебуває на території бичачого ринку після прориву критичного опору в стилі 2020 року

Криптоаналітик Bloomberg каже, що Bitcoin (BTC) останній рух угору підтверджує, що криптокороль зараз перебуває в циклі бичачого ринку.

Блокчейн-аналітик Джеймі Коуттс каже на платформі соціальних мереж X, що прорив біткойна можна порівняти з кроком 2020 року, який заклав основу для масштабного висхідного тренду.

«Те, що цінова дія біткойна зробила цього тижня з технічної точки зору, еквівалентно прориву вище рівня опору в 10 500 доларів США в липні 2020 року. Ціна подолала величезний надлишок пропозиції – найбільший у своїй історії.

Хоча відкат буде, як ми бачили в третьому кварталі 2020 року, ціна підтверджує режим бичачого ринку, який я назвав у грудні 2022 року на основі мого аналізу ліквідності та структури ринку».

Джерело: Jamie Coutts/X

За словами Коуттса, зростання користувачів крипто може вибухнути приблизно на 1900% до 2028 року завдяки прийняттю стейблкойнів, токенізації реальних активів (RWA) і потенційному впровадженню абстракції облікового запису.

Аналітик прогнозує, що традиційні фінансові установи, які колись сумнівалися в цій галузі, будуть змушені змінити свою позицію наступного року, оскільки «реалії фінансування без фінансування» стануть очевидними.

«Подивіться, як компанії TradFi (традиційні фінанси), які досягли однієї з найбільших трансформацій фінансового ринку минулого століття, змінюють курс у 2024 році. Поки біткойн дивиться на трон як наступного глобального резервного активу, пенсії та менеджери фондів хапаються за свої «безризикові» Казначействам США доводиться заново вивчати основні принципи управління ризиками, диверсифікації та розміру позиції, одночасно знайомлячись із неминучими реаліями фінансування без розрахунків.

Токенізація реальних активів, абстракція облікових записів і зростання стейблкоїнів скоро піднімуть криптовалюту з п’яти до 10 мільйонів щоденних користувачів криптовалюти до 100 мільйонів до 2028 року».

На момент написання BTC коштує 34 764 долари.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE-3Source link

Поділіться своєю любов'ю