Solana Labs запускає інкубатор Web3, який пропонує підтримку розробникам і збору коштів

26 жовтня Solana Labs оприлюднила абсолютно нову програму-інкубатор для розробки проектів на блокчейні Solana.

Назва програми буде просто «Інкубатор Solana». пропозиція збір коштів, розробка, мережева підтримка та маркетингова підтримка веб-проектів і проектів блокчейну, які прагнуть створити на платформі Solana.

Інкубатор Solana прийматиме заявки до 30 листопада. Прийняті отримають підтримку від команди Solana Labs та її партнерів на етапах розробки, маркетингу та запуску їхніх проектів.

За словами Емона Мотамеді, менеджера з продуктів Solana Labs:

«Нашим пріоритетом у програмі Incubator є усунення найбільших перешкод, з якими зараз стикаються засновники, включаючи бар’єри навколо інтеграції Web3 і збору коштів, щоб ці команди могли витрачати свій час на те, що вони вміють найкраще: вирішення гострих проблем своїх користувачів. Надаючи засновникам ресурси, необхідні для досягнення успіху, ми сподіваємося не тільки залучити більш стійкий бізнес в екосистему Solana, але й сприяти розвитку індустрії Web3 в цілому».

Приходить коментар Мотамеді через прес-реліз від 26 жовтня. «Крім того, — йдеться в статті, — програма розроблена, щоб надати командам доступ до найкращих венчурних капіталів у мережі Solana Labs, щоб допомогти цим стартапам підвищити свою ліквідність».

У відповідних новинах Marinade Finance, найбільший протокол децентралізованого фінансування (DeFi) у блокчейні Solana, тепер блокує нові реєстрації від користувачів у Сполученому Королівстві.

Як повідомляв Cointelegraph, повідомлення, яке вітає користувачів із Великобританії на веб-сайті Marinade Finance пояснює, що блокування користувача є відповіддю на «занепокоєння щодо відповідності правилам і нормам, оприлюдненим Фінансовим управлінням Великобританії [sic] Орган поведінки».

Управління з питань фінансової поведінки Великобританії 9 вересня опублікувало повідомлення, в якому зазначено, що нові правила, які стосуються компаній, що займаються криптовалютними активами, набудуть чинності 8 жовтня, а кінцевий термін їх виконання – 8 січня. Численні торгові точки вже витягли товари та послуги з ринку Великобританії.

пов’язані: Solana стає екосистемним партнером вільної зони Дубая