Незабаром нарешті може бути запущений біткойн ETF. Що робити, якщо це провалиться?

Інвестори десятиліття чекали спотового біткойн ETF, і тепер, схоже, він може бути не за горами.

Ціна Bitcoin стрибнув понеділок після розмов про те, що найбільший у світі керуючий активами BlackRock наблизився до отримання схвалення від Комісії з цінних паперів і бірж США щодо своєї заявки на біткойн ETF.

Аналітики та експерти в космосі сказали a крипто ETF (біржовий фонд) ймовірно, вийде на ринок у січні або, можливо, навіть раніше.

Це все ще далеко від впевненості, і SEC у минулому неохоче схвалювала довгоочікуваний продукт. ETF буде відстежувати ціну біткойна, дозволяючи інвесторам отримувати доступ через купівлю акцій і не мати справу з цифровими гаманцями, біржами чи закритими ключами. Тому що ETF усуне деякі технічні перешкоди аналітики і Проповідники біткоіну заявили, що такий фонд може призвести до припливу капіталу на ринок біткойнів.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Але чи виправдає біткойн ETF ажіотаж?

Не всі так вважають. Дослідники JP Morgan вказано наголошено ще в липні спотові криптовалютні біржові продукти в Канаді та Європі ще не перемістили ринки з великим інтересом інвесторів.

Про це повідомив аналітик Bloomberg Intelligence Ерік Балчунас Розшифрувати що «може бути деякий розрив між ажіотажем і фактичним попитом на ранніх стадіях», додавши, що коли біткойн-ETF нарешті почне торгуватися на фондовій біржі, він може не працювати так добре, як коли з’явився перший ф’ючерсний криптовалютний ETF. два роки тому—і побив рекорди.

Ф’ючерсний крипто ETF відрізняється від спотового ETF тим, що інвестори купують акції, які пропонують контактам, які роблять ставку на майбутню ціну криптовалюти, а не на сам актив. Комісія з цінних паперів та цінних паперів (SEC) дала дозвіл на ф’ючерсний продукт на піку зростання ринку, незважаючи на відмову в заявках на спотовому ринку протягом багатьох років.

«Я б не здивувався [if a spot market Bitcoin ETF] спосіб нижчий за потоком BITO [ProShares Bitcoin Strategy ETF] тому що BITO був запущений на піку манії», – сказав він. «Я готуюся до чогось набагато м’якшого, ніж BITO, але я хочу думати, що через три роки, п’ять років це буде досить успішним».

BITO розпочав торгівлю в жовтні 2021 року, коли біткойн продавався за 64 000 доларів за монету. Тоді був величезний апетит до всього криптографічного — лише за перші 20 хвилин цей продукт продав акції на 280 мільйонів доларів.

До того моменту, коли ринок закрився в перший день, акції на суму майже 1 мільярд доларів змінили власника.

Але з тих пір ціна кожного цифрового активу різко впала, а галузь постраждала від банкрутств, хакерів і шахрайства, які можуть відлякати потенційних інвесторів біткойн-ETF, особливо тих, хто вже зазнав збитків.

Ф’ючерсні ETF на Ethereum запущено на початку цього місяця до повільного початку. «Багато чого сталося, багато чого було зроблено — навіть незважаючи на те, що біткойн повернувся цього року — я думаю, що він буде дещо приглушеним», — додав Балчунас.

Адам Ґурен, співзасновник криптохедж-фонду Hunting Hill Digital, сказав, що обмеження ліквідності на сьогоднішніх біржах у порівнянні з 2021 роком також слід враховувати, зазначивши, що аналітики сказали, що «навіть досягнення 500 мільйонів доларів надходження в перший день є заслуговуючим уваги виклик».

Наразі SEC має довгий список заявок на біткойн ETF, які потрібно затвердити. Існують припущення, що всі вони можуть отримати зелене світло одночасно, що призведе до розсіювання інтересу, повідомили експерти Розшифрувати.

Але експерти погодилися з тим, що в довгостроковій перспективі схвалення такого продукту було б корисним для біткойна.

Про це заявив аналітик Bloomberg Intelligence Джеймс Сейфарт Розшифрувати що «все більше і більше інвесторів цікавитимуться спотовим продуктом, ніж ф’ючерсним продуктом».

«Якщо ви дивитесь на це протягом року, я думаю, що це покаже, що спотові ETF матимуть більший попит на ф’ючерсні ETF», — сказав він.

Ґурен додав, що схвалення спотового біткойн-ETF стане «важливою віхою», проклавши шлях до «більш сприятливого середовища для інвестицій у криптовалюту в Сполучених Штатах».

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю