Аналітики бачать, що Cardano і Bitcoin знаходяться на межі прориву

Згідно з його останнім відео, опублікованим 24 листопада, криптоаналітик, який стоїть за YouTube-каналом Crypto Capital Venture, вважає, що і біткойн, і Cardano можуть бути готові до значних проривів у найближчому майбутньому.

Поки що не закликаючи до нового зростання ринку, аналітик вказав на ознаки нарощування імпульсу, особливо у випадку Cardano (ADA).

Цей крок уже відбувається на початку цього циклу. […] Якщо ADA справді вийде звідси, це лише маленький знак.

Що стосується біткойна (BTC), аналітик звернув увагу на ключовий довгостроковий рівень опору близько $38 000, який узгоджується з короткостроковим опором накладних витрат на шестигодинному графіку.

Якщо біткойну вдасться зробити рух до верхньої лінії тренду тут, яка справді збігається з цією жовтою лінією тренду тут, і пробитися вище неї, тобто вирватися з цього каналу… Це те, чого ми насправді не бачили в попередніх циклах.

У той же час він вважає, що біткойн все ще може спостерігати відкат спочатку, можливо, до рівня 33 000 доларів. Однак, якщо біткойн зможе подолати вищезазначений опір, аналітик вважає, що це похитне ситуацію та натякне, що «занадто багато оптимізму щодо того, що відбувається в криптовалюті».

Що стосується ADA Cardano, аналітик назвав цінову дію «ще більш захоплюючою», підкресливши бичачий прорив довгострокової спадної лінії тренду. Оскільки ADA перебуває вище своїх 20-тижневих і 50-тижневих ковзних середніх, аналітик зазначив, що може бути значний простір для роботи, перш ніж досягти рівня перекупленості, на відміну від токенів, які вже бачили параболічний прогрес.

Висхідна модель трикутника на денному графіку ADA-USD вказує на виміряну рухому ціль близько 0,45 долара, якщо опір поступиться близько 0,40 долара. Прорив може створити основу для тестування ключових рівнів опору близько $0,70 пізніше. Однак нездатність утримати 20-денну ковзну середню під час відкату може призвести до різкішого падіння.

Загалом аналітик вважає, що і біткойн, і ADA демонструють ознаки зростання. Якщо в короткостроковій перспективі відбудуться стійкі прориви, це може свідчити про початок нового періоду підвищення для криптовалют, що прямує до 2024 року. Тим не менш, він попереджає, що більш різкі, бічні зміни цін також не стануть серйозною несподіванкою.


Слідкуйте за нами в Новинах Google

Source link

Поділіться своєю любов'ю