Аналітики Bloomberg стверджують, що схвалення Spot Bitcoin ETF майже завершено

Схоже, існує консенсус щодо того, що схвалення біткойн-ETF майже завершено

Аналітики Bloomberg стверджувати що схвалення спотового біржового фонду біткойн (ETF) майже напевно. Вони вважають колосальні 90% шансів, що такий продукт буде схвалено до 10 січня 2024 року.

Основні ознаки

Останні оновлення від ARK і 21Shares щодо їх спотова заявка BTC ETF привернула увагу інсайдерів галузі. Аналітики Bloomberg вважають ці оновлення свідченням «конструктивної розмови» з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Такий діалог, як правило, сприймається як позитивна ознака майбутнього затвердження ETF.

SEC рішення проти апеляції на рішення суду на користь Grayscale ще більше підтверджує тезу аналітиків.

За останні кілька місяців кілька підприємств, у тому числі гігантів ринку, як BlackRock і Invesco також беруть участь у гонці за випуск подібних продуктів.

Більше зображення

Затвердження місця Bitcoin ETF є потенційним переломним моментом для індустрії криптовалют. По-перше, це означає значний ступінь нормативного прийняття та визнання.

Такий ETF забезпечить більш простий механізм для інвестування в біткойни без складнощів і потенційних проблем безпеки, пов’язаних із прямим володінням криптовалютою або керуванням цифровими гаманцями. Крім того, ця легітимізація може стати каталізатором більш широкого впровадження.

Про автораSource link

Поділіться своєю любов'ю