Біткойн сигналізує про потенційне розширення діапазону — чи підуть SOL, LDO, ICP і VET?

Індекс S&P 500 штовхнув вище на 0,45%, зафіксувавши другий позитивний тиждень. Хоча фондові ринки Сполучених Штатів були повільними, цього тижня золото зросло більш ніж на 5%. Його підвищення на 3,11% 13 жовтня стало найкращим показником за один день з 1 грудня минулого року. Однак біткойн (BTC) бикам не пощастило, оскільки біткойн має на шляху до кінця тижня падіння більш ніж на 3%.

Слабкість біткойна та регулятивний навис утримували криптоінвесторів від альткойнів. Це зберегло домінування біткойна на ринку впродовж останніх кількох днів біля позначки 50%.

Щоденний перегляд даних криптовалютного ринку. Джерело: Coin360

Оглядачі ринку, ймовірно, зосередяться на біткойнах протягом наступних кількох днів. Чим довше бики утримують ціну вище 25 000 доларів, тим більша ймовірність того, що наступний крок буде вищим. Підвищення цін на біткойни, ймовірно, стимулюватиме купівлю окремих альткойнів, оскільки тоді криптоінвестори відчують бичачий ринок.

Окремі криптовалюти демонструють ознаки формування бази. Якщо вони прориваються вгору, може початися новий висхідний рух. Давайте вивчимо графіки топ-5 криптовалют, які можуть перевершити в найближчій перспективі.

Аналіз ціни біткоіни

Біткойн торгувався між ковзними середніми протягом останніх кількох днів, що свідчить про нерішучість між биками та ведмедями щодо наступного руху.

Денний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Зазвичай за щільною консолідацією йде розширення діапазону. У цьому випадку, якщо покупці піднімуть ціну вище 20-денної експоненціальної ковзної середньої ($27 110), пара BTC/USDT може зрости до $28 143. Очікується, що на цьому рівні ведмеді створять міцний захист.

З іншого боку, якщо ціна опуститься вниз і зануриться нижче 50-денної простої ковзної середньої ($26 671), це буде сигналом про те, що ведмеді підтвердили свою перевагу. Пара може спочатку впасти до 25 990 доларів, а потім до ключової підтримки в 24 800 доларів. Цей рівень, ймовірно, приверне агресивні покупки з боку биків.

4-годинний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Відновлення пари стикається з розпродажем на рівні 20-EMA на 4-годинному графіку, але позитивним знаком є ​​те, що бики не сильно відступили. Це говорить про те, що покупці не поспішають до виходу і продовжують тиск.

Якщо 20-EMA буде вилучено, пара може спочатку піднятися до 50-SMA. Цей рівень може діяти як незначний бар’єр, але якщо його подолати, пара може піднятися до 27 750 доларів, а потім до 28 143 доларів.

Навпаки, якщо бикам не вдасться пробити 20-EMA, продавці відчують можливість знизити ціну. Падіння нижче 26 500 доларів США може знизити суму до 26 000 доларів, а потім до 24 800 доларів.

Аналіз цін Solana

Солана (SOL) був свідком жорсткої битви між биками та ведмедями поблизу 20-денної EMA ($21,77). Це говорить про те, що бики намагаються перевернути цей рівень на підтримку.

Денний графік SOL/USDT. Джерело: TradingView

Існує незначний опір на рівні $22,50, але якщо цей рівень буде перетнуто, пара SOL/USDT може піднятися до декольте інверсної моделі голови та плечей. Прорив і закриття вище цього опору завершить бичачу установку. Покупці можуть зіткнутися з сильним опором на рівні 27,12 долара, але якщо цю перешкоду буде подолано, пара може підскочити до цільової цілі на рівні 32,81 долара.

Це позитивне бачення буде зведено нанівець у найближчій перспективі, якщо ціна знизиться й опуститься нижче 50-денного SMA ($20,50). Це може почати падіння до $18,58, а потім до $15,33.

4-годинний графік SOL/USDT. Джерело: TradingView

Після деякого часу торгівлі між ковзними середніми ціна знизилася з проривом нижче 20-EMA. Це означає, що ведмеді можуть залишитися під контролем. Спочатку пара може впасти до 20,93 доларів, а якщо цей рівень також трісне, пара може впасти до 20 доларів.

І навпаки, якщо ціна не втримається нижче 20-EMA, це приведе до твердих покупок на нижчих рівнях. Першою ознакою сили буде прорив і закриття вище 50-SMA. Це може відкрити двері для ралі до $23,50, а потім до декольте інверсної моделі H&S.

Аналіз ціни Lido DAO

Lido DAO (LDO) протягом останніх кількох днів торгувався поблизу ковзних середніх, що вказує на те, що ведмеді можуть втрачати контроль.

Денний графік LDO/USDT. Джерело: TradingView

Ковзні середні вирівнялися, а RSI підскочив на позитивну територію, вказуючи на те, що бики намагаються повернутися. Безпосередній рівень опору вгору становить 1,73 долара. Якщо цей рівень масштабується, пара LDO/USDT може піднятися до лінії спадного тренду. Ймовірно, що цей рівень знову стане свідком жорсткої битви між биками та ведмедями.

Навпаки, якщо ціна повертається вниз і опускається нижче ковзних середніх, це означає, що ведмеді керують і продають на кожному незначному ралі. Тоді пара може повторно перевірити життєво важливу підтримку на рівні 1,38 долара.

4-годинний графік LDO/USDT. Джерело: TradingView

20-EMA почала підніматися на 4-годинному графіку, а RSI знаходиться в позитивній області, що вказує на те, що бики мають перевагу. Існує незначний опір на рівні 1,63 долара, але він, ймовірно, буде перетнутий. Тоді пара може піднятися до 1,73 долара.

Якщо ведмеді хочуть послабити бичачий імпульс, їм доведеться швидко відтягнути ціну назад нижче ковзних середніх. Потім пара може впасти до зони підтримки від $1,45 до $1,50.

пов’язані: Біткойн-трейдери спостерігають за тижневою волатильністю закриття з ціною $27 тис. BTC на радарі

Інтернет Комп’ютерний аналіз цін

Інтернет Комп’ютер (ICP) протягом останніх кількох днів консолідувався у вузькому діапазоні між 2,86 і 3,35 дол.

Денний графік ICP/USDT. Джерело: TradingView

RSI сформував позитивну дивергенцію, що вказує на те, що тиск продажів зменшується. Наступного разу пара ICP/USDT може досягти опору накладних витрат на рівні 3,35 долара. Прорив і закриття вище цього рівня буде сигналом про потенційну зміну тренду. Перша ціль зростання становить 4 долари, а потім 4,50 долара.

Всупереч цьому припущенню, якщо ціна знизиться з $3,35, це буде означати, що пара може продовжити своє перебування в діапазоні ще на деякий час. Зниження нижче $2,86 вказуватиме на відновлення спадного тренду.

4-годинний графік ICP/USDT. Джерело: TradingView

Ковзні середні завершили бичачий перехід, і RSI знаходиться в зоні перекупленості на 4-годинному графіку. Це свідчить про перевагу покупців. Пара, ймовірно, досягне верхнього опору на рівні $3,35, де ведмеді можуть створити сильний виклик.

Якщо ціна знизиться з $3,35, консолідація може тривати ще деякий час. З іншого боку, якщо покупці піднімуть ціну вище $3,35, це вкаже на те, що головними є бики. Тоді пара може злетіти до $3,74, а пізніше — до цільового показника в $3,84.

Аналіз цін VeChain

VeChain (ПТО) протягом останніх кількох днів торгувався всередині спадного трикутника. Хоча це негативна модель, ціна трималася за лінію спадного тренду протягом останніх кількох днів, що є позитивним знаком.

Денний графік VET/USDT. Джерело: TradingView

Ковзні середні вирівнялися, а RSI знаходиться біля середньої точки, що вказує на те, що ведмежий тиск може зменшуватися. Покупці намагатимуться підняти ціну вище лінії спадного тренду. Якщо їм це вдасться, це призведе до скасування негативних налаштувань. Це може почати нове зростання до $0,021.

Натомість, якщо ціна опуститься від поточного рівня, це означатиме, що ведмеді продовжуватимуть енергійно захищати лінію спадного тренду. Потім ведмеді знову спробують підтягнути ціну до критичної підтримки в $0,014.

4-годинний графік VET/USDT. Джерело: TradingView

4-годинний графік показує, що ціна торгується всередині моделі спадаючого клину. Покупці намагаються підштовхнути та підтримувати ціну вище 50-SMA. Якщо вони це зроблять, пара VET/USDT може досягти лінії низхідного тренду клина. Прорив і закриття над клином може почати новий висхідний рух.

Ведмеді навряд чи легко здадуться. Вони будуть агресивно захищати зону між 50-SMA і лінією спадного тренду. Якщо ціна різко повернеться вниз і опуститься нижче 20-EMA, це означатиме, що пара може залишатися всередині клина ще деякий час.