ARK Invest продає біткойн-ф’ючерси ETF, купує власний Spot BTC ETF на суму 65 мільйонів доларів

ARK Invest продає біткойн-ф’ючерси ETF, купує власний Spot BTC ETF на суму 65 мільйонів доларів

ARK Invest, інвестиційна компанія під керівництвом Кеті Вуд, внесла значні корективи у свій портфель криптовалют за останні тижні, продавши акції Bitcoin Futures ETF, ProShares Bitcoin Trust ETF (BITO). З 19 січня ARK Invest продала загалом 2 226 191 акцій BITO на суму приблизно 45,2 мільйона доларів США станом на закриття ринку в п’ятницю через свій Internet ETF наступного покоління (ARKW).

Паралельно він накопичив власний спотовий біткойн-біржовий фонд (ETF), ARK 21 Shares Bitcoin ETF (ARKB), який був запущений 11 січня. Наразі він придбав 1 563 619 акцій ARKB, вартістю приблизно 65,7 мільйонів доларів США. . ARKW зараз тримає ARKB на суму 91,5 мільйона доларів, що становить 5,98% від загальної вартості фонду. Навпаки, його акції BITO скоротилися лише до 366 128, вартістю 7 мільйонів доларів, що становить лише 0,46% ваги.

Вилучення ARK Invest з BITO узгоджується з його попередньою стратегією утримання BITO як короткострокової гри в очікуванні схвалення спотових біткойн ETF у Сполучених Штатах. Раніше фірма продала свої акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) наприкінці минулого року, сподіваючись замінити BITO на спотовий Bitcoin ETF, коли він стане доступним.

Нещодавно ARK Invest продав акцію на суму 5,2 мільйона доларів акцій Coinbase (COIN) після того, як американська криптобіржа різко зросла в очікуванні затвердження спотових біткойн ETF. Coinbase названо зберігачем численних спотових емітентів ETF. однак, Кеті Вуд залишається налаштованою про біткойн і крипто-сектор, відомо, що цільова ціна біткойна становить 1,5 мільйона доларів до 2030 року.

Source link

Поділіться своєю любов'ю