Ava Labs скорочує 12% персоналу, щоб «перерозподілити ресурси» на розширення

Ava Labs, команда, що стоїть за блокчейном Avalanche, підтвердила, що звільнила 12% своїх співробітників під час недавньої хвилі скорочень персоналу, посилаючись на необхідність перерозподілу своїх ресурсів.

Засновник і генеральний директор фірми Емін Гюн Сірер, підтверджено новина 7 листопада після того, як кілька колишніх співробітників Ava Labs оголосили на X (раніше Twitter), що їх звільнили.

«Це скорочення чисельності вплинуло на 12% Ava Labs і дозволяє нам перерозподілити ресурси, щоб подвоїти зростання нашої фірми та екосистеми Avalanche», — сказав Гюн Сірер.

Ґюн Сірер визнав, що на ведмежих ринках важко орієнтуватися, але він повторив, що Ava Labs має хороші позиції зі значною злітно-посадковою смугою та ресурсами в своєму розпорядженні.

В Ava ​​Labs працює 335 співробітників, відповідно на LinkedIn, який пропонує навколо Постраждали 40 осіб.

Гаррісон Янг, віце-президент із розвитку та стратегії Ava Labs натякнув що багато звільнень відбулося через маркетингову команду фірми.

У дописі на X від 6 жовтня колишній член маркетингової команди розвитку ігор Зак Манафорт був серед них і повідомив, що його звільнили. Його відхід відбувся, незважаючи на активність у спільноті Avalanche з 2020 року.

Звільнення прийшли як a сюрприз Манафорту, який вважав, що «все тільки починається».

Брендон Сузукі, який також раніше працював у відділі маркетингу Ava Labs, також підтвердив, що його звільнили 6 жовтня.

Остання серія звільнень відбулася лише через кілька днів скорочення персоналу на 50%. ринком незамінних токенів OpenSea 3 листопада.

Ніл Дандон, засновник CryptoRecruit, сказав Cointelegraph, що вакансії в криптоіндустрії все ще важко знайти, незважаючи на нещодавнє зростання капіталізації крипторинку.

«Крипторинок все ще дуже жорсткий, на жаль, зараз. З грошима мало. ВК висох».

Дандон сказав, що має бути більше ознак, що вказують на бичачий ринок, перш ніж знову відбудуться якісь суттєві підйоми у найманні.

«Так воно поводилося завжди, і цього разу не інакше».

З іншого боку, Кевін Гібсон, засновник Proof of Search, і Деніел Адлер, засновник Cryptocurrency Jobs, повідомили Cointelegraph, що за останні кілька тижнів вони помітили невелике зростання числа наймів.

пов’язані: У 2023 році кількість запитів «вакансії штучного інтелекту» зросла в 4 рази більше, ніж пошукові запити «вакансії в криптовалюті», коли BTC досяг 69 тисяч доларів

Гібсон пояснив це тим, що криптовалютні фірми діють під враженням, що вони можуть втратити кадри, коли ринкові умови покращаться у 2024 році. Він додав:

«Це все ще ринок роботодавців, тому ми заохочуємо компанії скористатися цим, щоб продовжувати будівництво, оскільки у 2024 році все буде зовсім інакше».

Гібсон зауважив, що деякі з цих посад були роботами лише два-три дні на тиждень на відміну від штатних посад.

Адлер поділився подібним почуттям:

«Оскільки ми наближаємося до кінця року, команди завершують наймання та виконують свої плани найму та дорожню карту».

Журнал: Як захистити свою криптовалюту на нестабільному ринку — біткойн-ОГ та експерти зважують