Forbes: сплеск біткойна, ефіріуму та XRP спровокує масштабний землетрус на 300 мільярдів доларів

Біткойн та інші криптовалюти, включаючи Ethereum і XRP, мали хороший рік, незважаючи на крах головної криптовалютної біржі FTX минулого року. Наразі біткойн торгується на рівні 34 954 доларів США, що на 64,96% більше, ніж у січні.

Базуючись на історичних даних про ціну біткойна, нещодавній Forbes звіт під назвою «Крипто тепер готується до «масштабного» землетрусу в 300 мільярдів доларів після сплеску біткойнів, Ethereum і XRP»прогнозує, що ринок криптовалют незабаром може зазнати значного шоку, який потенційно становитиме 300 мільярдів доларів.

У звіті, в якому визнається вплив XRP і Ethereum на ринкову тенденцію, йдеться, що жовтень був позитивним місяцем для біткойна, оскільки його вартість зросла майже на 29%.

Читайте також: Forbes повідомляє про потенційний зростання XRP і ціну біткойна в 1 мільйон доларів, посилаючись на інфляцію військового часу

У звіті також наголошується, що ця ефективність ще більше посилила очікування продовження зростання, оскільки історично листопад, як правило, перевершує жовтень, а біткойн демонструє середній історичний приріст понад 35%.

Якщо листопад продовжуватиме давати порівняльні результати, існує ймовірність того, що біткойн зросте приблизно до 47 000 доларів США протягом наступного місяця.

Згідно зі звітом, такий сплеск ціни додасть додаткові 300 мільярдів доларів до поточної ринкової капіталізації біткойна, яка становить майже 700 мільярдів доларів. Цей сценарій матиме значні наслідки для ринку криптовалют, потенційно змінивши ландшафт.

Рейчел Лін, генеральний директор SynFuture, децентралізованої біржі деривативів, розташованої в Сінгапурі, висвітлила дані про опціони, які вказують на те, що трейдери висловлюють впевненість у потенціалі зростання ціни біткойна протягом наступних тижнів і місяців.

Читайте також: Forbes: Назріваючий виконавчий наказ президента Джо Байдена може спровокувати ціновий хаос XRP

Фактори, які можуть спричинити сплеск біткойна

Одним із найвидатніших факторів, який може вплинути на сплеск біткойнів, є схвалення спотових біржових фондів біткойн (ETF). Протягом останніх кількох місяців криптовалютна спільнота з нетерпінням спостерігала за серією заявок на біткойн-спот ETF.

Заявка BlackRock спотового ETF для біткойнів значно підвищила очікування, і багато хто припускає, що цей крок може прокласти шлях для значного припливу капіталу Уолл-стріт та інституційного капіталу на крипторинок.

У звіті Лін також вказав на сплеск спотового обсягу з помітним збільшенням великих транзакцій, що перевищують 100 000 доларів США. Цей сплеск сигналізує про сплеск інституційної цікавості, оскільки основні гравці, схоже, зміцнюють свої частки на криптовалютному ринку, зосереджуючись на біткойнах.

Тим часом Майк Новограц, нещодавно генеральний директор Galaxy Digital поділився своїми причинами за віру в те, що спотові ETF біткойн будуть схвалені цього року. Оскільки всі в криптосвіті з нетерпінням чекають цього схвалення, буде цікаво подивитися, як це вийде.


Слідкуй за нами на Twitter, Facebook, Телеграмаі Новини GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю