Coinbase попереджає власників Bitcoin SV: виведіть або ліквідуйте

Coinbase повністю припиняє підтримку Bitcoin SV (BSV).

Найбільша криптовалютна біржа Америки повідомила в листі клієнтам, які зберігають активи на платформі, що їхні авуари будуть ліквідовані, якщо вони не вилучать свої монети до 9 січня.

Coinbase вилучено зі списку Відділення біткойна BSV, також відоме як Satoshi’s Vision, у 2021 році після того, як блокчейн, що стоїть за монетою, зазнав так званого «Атака 51%» і мережа стала нестабільною. Відтоді клієнти Coinbase не можуть купувати та продавати монети, але клієнти все ще можуть зберігати їх у своїх гаманцях на платформі.

«Якщо вам не вдасться вивести свої кошти BSV, Coinbase ліквідує будь-який BSV, що залишився у вашому обліковому записі Coinbase», — йдеться в повідомленні, додаючи, що клієнти зможуть конвертувати свій BSV в інший актив. Coinbase підтвердив Розшифрувати що підтримка BSV припиняється.

Bitcoin SV — це криптовалюта, яка з’явилася на світ у листопаді 2018 року після того, як Bitcoin Cash — ще один відхід від найстарішої та найбільшої криптовалюти — зазнав хардфорку.

За даними CoinGecko, наразі це 53-й за величиною цифровий актив із ринковою капіталізацією в 967 мільйонів доларів.

важко вилки виникають, коли блокчейн розпадається на дві частини — іноді впорядковано в результаті оновлення, іноді коли розробники мережі не можуть дійти згоди щодо майбутнього блокчейну і примусово розділяють ланцюжок.

Було багато форків біткойнів, і, як наслідок, існує багато альтернативних біткойнів. BSV є одним з найбільших і відомих. Це значною мірою тому, що його основним прихильником є ​​суперечливий австралійський комп’ютерний вчений Крейг Райт, який без доказів стверджує, що він є творцем біткойна під псевдонімом Сатоші Накамото.

Ті, хто працює над BSV, називають цей актив «оригінальним біткойном», але він залишається суперечливою криптовалютою та був виключений з ряду великих бірж.

Райт має погрожували тих, хто каже, що він не Сатоші, з позовами та кількома відомими обмінами, такі як Krakenвідповіла на ці погрози видаленням BSV з лістингу кілька років тому.

Під редакцією Гільєрмо Хіменеса

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю