Ажіотаж за золотом — і біткойнами

Біткойн-монети видно на стенді під час Bitcoin Conference 2023 у Маямі-Біч, штат Флорида, США, 19 травня 2023 року.

Марко Белло | Reuters

Цей звіт із сьогоднішнього CNBC Daily Open, нашого нового інформаційного бюлетеня з міжнародних ринків. CNBC Daily Open інформує інвесторів про все, що їм потрібно знати, де б вони не були. Подобається те, що ви бачите? Ви можете підписатися тут.

Що вам потрібно знати сьогодні

Відступіть запаси
Bitcoin
ненадовго перевищив 42 000 доларів у понеділок, досягнувши найвищого рівня за більш ніж рік. Найбільша у світі криптовалюта була піднята на сподівається на схвалення біткойн-біржового фонду і зростає ставки на зниження процентної ставки в США. Точкове золото ціни досягли 2100 доларів за унціюдосягнувши рекордного рівня, оскільки інвестори кинулися в безпечний актив.

Уолл-стріт перехоплює подих
Фондові ринки США впали У понеділок інвестори сумніваються, що ринки піднялися занадто швидко, занадто швидко після п’яти тижнів зростання. Індекс Dow Jones Industrial Average піднявся на 0,11% на момент закриття. S&P 500 впав на 0,54%, а Nasdaq Composite – на 0,84% на тлі розпродажу акцій Big Tech. Азіатсько-Тихоокеанські ринки впав за всіма напрямками: японський Nikkei 225 впав на 1,4%, а південнокорейський Коспі знизився на 0,7%.

Авіакомпаній і Міністерства юстиції
Після того, як Alaska Airlines погодилася купити конкурента Hawaiian Airlines в угоді на 1,9 мільярда доларів У неділю багато хто стверджує, що керівники авіакомпаній тепер можуть витратити ще багато місяців намагаючись переконати регулятори, що придбання має бути продовжено. Це сталося менше ніж через рік після Міністерства юстиції подав до суду на блокування JetBlue Airways придбала готівкою бюджетну авіакомпанію Spirit Airlines за 3,8 мільярда доларів.

Великі витрати, більші звільнення
Spotify сказав, що так звільнення 17% робочої сили, або близько 1500 співробітників, оскільки він спрямований на зниження витрат і коригування уповільнення зростання. У понеділок акції потокового музичного сервісу підскочили більш ніж на 7%. Постачальник програмного забезпечення Twilio також заявив, що буде звільняти приблизно 5% його робочої сили, або близько 300 робочих місць, після неефективності підрозділу, на який націлені інвестори-активісти.

Злочин і кара
Про це повідомило Міністерство юстиції в понеділок великий швейцарський банк Banque Pictet, зізнався у змові з платниками податків США та іншими особами, щоб приховати понад 5,6 мільярда доларів США від Служби внутрішніх доходів. Підрозділ приватного банкінгу 218-річної Pictet Group виплатить близько 122,9 мільйона доларів у якості компенсації та штрафів у рамках угоди з прокуратурою.

[PRO] Новий улюбленець електронної комерції Уолл-стріт
Аналітики Уолл-стріт роблять великі ставки на одного китайського гіганта електронної комерції, і це не Alibaba. Насправді поточна ринкова капіталізація цієї фірми становить майже 190 мільярдів доларів, у порівнянні з 185,8 мільярдами доларів Alibaba. Ось повна історія.

Суть

Протягом останніх п’яти тижнів американським фондовим ринкам приділялося багато уваги, саме стільки триває щотижнева виграшна серія Уолл-стріт.

У понеділок Уолл-стріт відпочила після бурхливого зростання в листопаді, оскільки акції великих технологій, які зробили значну частину важкої роботи, впали.

«Травлення — це слово дня», — сказав Том Хейнлін, старший інвестиційний стратег US Bank Asset Management, описуючи настрій під час сесії.

Але це дало можливість інвесторам звернути увагу на нове та блискуче.

Біткойн, найбільша і, мабуть, найпопулярніша криптовалюта в світі цього року влаштував неймовірне зростання, зросли більш ніж на 150% з початку 2023 року. Цифрова монета також перевищила ключові технічні рівні, які багато аналітиків вважають сигналом того, що криптовалюта може зрости ще більше. .

Золото безпечних активів також привернуло увагу інвесторів, оскільки його ціни досягли нового рекорду. Існував стабільний попит на жовтий метал, який інвестори часто купують у часи геополітичної та економічної невизначеності.

Зростання таких активів має багато спільного з тим, як скоро Федеральна резервна система може почати знижувати процентні ставки. Фондові ринки піднялися, а прибутковість казначейства різко впала після того, як голова Федеральної резервної системи Коментарі Джерома Пауелла у п’ятницю вважалися голубами. Зараз ринки оцінюють приблизно 60% ймовірність зниження ставок, починаючи з березня наступного року, за даними CME FedWatch Інструмент.

Зокрема, падіння прибутковості казначейських облігацій підштовхнуло попит на більш ризиковані інструменти, такі як біткойн, і порив на захисні активи, такі як золото.

Source link

Поділіться своєю любов'ю