Біткойн повертається з ревом, досягнувши максимуму 2023 року, але штучний інтелект залишається найбільшою загрозою для ціноутворення графічних процесорів — поки що ігрові графічні процесори захищені від майнерів

Біткойн продемонстрував певну силу з a Підвищення ~12%. минулого тижня, і в один момент сьогодні він подолав бар’єр у 42 000 доларів США. Востаннє ця культова криптовалюта проводила таку оцінку в доларах у квітні 2022 року. Згідно з повідомленнями, сьогоднішній сплеск BTC має дві основні причини: зростаюча впевненість у тому, що біржовий фонд біткойн (ETF) буде схвалено, і очікування щодо зниження процентної ставки в США

На щастя, ігрові графічні процесори повинні бути захищені від підвищення цін, яке ми спостерігали в минулому GPU-майнінг залишається відносно нерентабельним — теоретично ви можете заробляти понад 1 долар на день з RTX 4090 прямо зараз (після витрат на електроенергію), але для цього все одно потрібно років безперервного майнінгу за поточними ставками лише для досягнення беззбитковості. З іншого боку, а Нова хвиля підвищення цін на GPU вразила ринок GPU через санкції США щодо процесорів ШІ, що призвело до Контрабандисти графічних процесорів збирають постачання для контрабанди графічних карт до Китаю. У нас також є те, що, здається, змінюється, коли виробники графічних процесорів віддають перевагу графічним процесорам, орієнтованим на ШІ.

Ви можете побачити темпи зростання біткойна сьогодні та за останній рік на наведених вище діаграмах і знімках екрана (через Coindesk). Сьогоднішнє зростання на 5% виглядає досить значним, хоча схоже, що позначка в 42 000 доларів знаходить деякий опір після різкого зростання від 39 000 доларів. Розмірковуючи над річним графіком, нещодавній стрибок оцінки виглядає ще більш вражаючим.

Не так давно ми писали про те, що біткойн стає сильнішим: наприкінці жовтня ми відзначили зростання криптовалюти на 20% за тиждень. Відтоді він не впав, і, ймовірно, головною причиною постійного зростання є тривалі очікування щодо ETF. Так, ми згадали ETF як одну з головних причин Зростання BTC наприкінці жовтняі ймовірність того, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) нарешті дасть добро на цей тип інвестицій, є більшою, ніж будь-коли.

Деякі ключові спостереження, що лежать в основі оптимізму ETF, включають звіти що представники SEC зустрілися з представниками Grayscale, BlackRock і Nasdaq минулого тижня. Більше того, у записці SEC говориться, що вона розглядає можливість перетворення Grayscale Bitcoin Trust на ETF, цей крок було заблоковано ще в серпні.

Прогнози про те, що сили рецесії слабшають, є ще одним поштовхом до зростання BTC. Згодом очікується, що банки знизять процентні ставки, що зробить традиційні заощадження менш привабливими, а більш спекулятивні інвестиції, такі як акції та криптовалюта, більш привабливими.

Ретроспектива: останній раз ціни на GPU BTC становили 42 000 доларів

Source link

Поділіться своєю любов'ю