Байден «вбиває» долар США — Путін видає серйозне попередження про 34 трильйони доларів, оскільки ціна біткойна зростає

Президент Росії Володимир Путін попередив, що адміністрація Байдена «вбиває». [the dollar] своїми руками», перетворивши валюту на зброю зовнішньої політики під його пильним наглядом інтерв'ю з колишнім Fox News ведучий Такер Карлсон.

Підпишіться зараз на Консультант Forbes з CryptoAsset і Blockchain і «розкрийте блокбастери блокчейну, готові отримати 1000% плюс прибутку» напередодні історичного удвічі біткойна наступного року!

Путін назвав це «однією з найбільших стратегічних помилок Білого дому» під час широкомасштабної 2-годинної розмови, яка висвітлювала вторгнення Росії в Україну та майбутнє штучного інтелекту (лише через тиждень після того, як адміністрація президента США Джо Байдена оголосила «надзвичайний стан» у криптовалюті).

Після обвалу цін на біткойн у 2022 році криптовалюта повернулася з гуркотом, підігріває парі серед своїх найбільших прихильників, що це «біткойн проти долара США».

Історичний халвінг біткойна, який, як очікується, спричинить хаос цін на криптовалюту, не за горами! Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам випередити ринок

“Навіть союзники США скорочують долар у своїх резервах”, – сказав Путін у коментарях, перекладених англійською з російської.

«Долар є наріжним каменем могутності США. Це головна зброя, яку США використовують для збереження своєї влади в усьому світі. Як тільки політичне керівництво вирішило використовувати долар як інструмент політичної боротьби, було завдано удару по ця американська влада».

Після вторгнення Росії в Україну Росія зазнала жорстких санкцій з боку західних держав, запустив основну у світі мережу міжнародних платежів Swift і пішов далі підписати угоду з Іраном про торгівлю в їхніх місцевих валютах замість долара США.

“Подивіться, куди нас привели санкції: до 2022 року майже 80% іноземних операцій в Росії проводилися в доларах США або євро. Зараз їх кількість скоротилася до 13%”, – сказав Путін. «Наші операції в [China’s] до 2022 року курс юанів становив 3%, а сьогодні – 34%. Платежі в [Russia’s] рублі теж підскочили».

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

БІЛЬШЕ ВІД FORBESГолова ФРС Пауелл тихенько підготував біткойн і криптовалюту до величезного цінового буму в 3,3 трильйона доларів

Попередження Путіна прозвучало в той час, коли посилюється перевірка позиції долара як світової резервної валюти, значною мірою через зростання боргу США на 34 трильйони доларів США, який голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл минулого тижня попереджений був «нежиттєздатним».

За словами аналітика Річарда Ікс Боув, долар США «перестав стати світовою резервною валютою». Нью-Йорк Таймс всього через кілька днів після його відставки з легендарної 54-річної кар’єри аналітика Уолл-стріт.

Величезне збільшення пропозиції доларів США та американського боргу через пандемію Covid та карантини активізували прихильників біткойнів, які побоюються, що крах долара США неминучий.

«За останні десять років усі фіатні валюти знизилися щодо долара, навіть коли долар обвалився щодо біткойнів», — технологічний інвестор і колишній головний технологічний інвестор Coinbase Баладжі Срінівасан. розміщено до X.

«Байден проти Трампа — це американські вибори. Біткойн
BTC
проти долара – це інтернет-вибори. Що справді важливіше? Вибори не мають такого значення, якщо вони втратять принтер. Ще один-два порядки, і це буде зрозуміло».Source link

Поділіться своєю любов'ю